MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Targi Pracy w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki Plaza. Przyjdź i zobacz, jakie firmy poszukują pracowników. Warto mieć ze sobą CV

Anna Gryza - Aneszko
Anna Gryza - Aneszko
W pierwszy weekend marca w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki Plaza będzie można spotkać pracodawców z regionu. Na wszystkich, którzy poszukują nowego miejsca zatrudnienia będzie czekać mnóstwo ofert pracy. Warto mieć ze sobą CV!

Jak znaleźć wymarzoną pracę? Najlepiej spotkać się z potencjalnym pracodawcą. Idealną okazją będą Targi Pracy w Suwałkach organizowane przez "Gazetę Współczesną" oraz portal internetowy Nasze Miasto.
Suwalczanie oraz mieszkańcy Augustowa, Sejn, Olecka, Gołdapi i Ełku, którzy szukają pracy lub myślą o jej zmianie koniecznie powinni pojawić się 1 i 2 marca, w godzinach 11-17 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Suwałki Plaza.

To właśnie tam pracodawcy, firmy szkoleniowe oraz przedstawiciele służb mundurowych będą udzielać odwiedzającym szczegółowych informacji o działalności danej firmy, zasadach rekrutacji i wymaganiach stawianych podczas naboru. Targi Pracy to doskonała okazja, by poznać warunki pracy, wysokość wynagrodzenia czy benefity, które oferują firmy z okolic.

- Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wspiera firmy na każdym etapie ich rozwoju. Zależy nam też na rozwoju rynku pracy w regionie. Współpracujemy ze szkołami branżowymi, które kształcą przyszłych specjalistów w różnych dziedzinach - podkreśla Leszek Dec, prezes SSSE S.A., partner Targów Pracy - Dlatego z przyjemnością bierzemy udział w drugiej edycji Targów Pracy w Suwałkach. Mieszkańcy regionu: z Suwałk, Augustowa, Ełku będą mieli okazję poznać oferty firm, skonsultować swoje CV, porozmawiać z innymi pracownikami. Będzie to też sposobność do zapoznania się z aktualną sytuacją panującą na regionalnym rynku pracy. W naszym regionie działają przedsiębiorcy reprezentujący różne sektory, oferując tym samym pracę w wielu ciekawych zawodach - dodaje.

Wystawcy, którzy pojawią się na Targach Pracy:

  • British American Tobacco
  • Malow
  • Wojskowa Komenda Uzupełnień
  • Policja
  • Akademia Sukcesu
  • Evikor
  • Agencja Rozwoju Regionalnego ARES S.A. w Suwałkach
  • ZUS
  • Urząd Pracy w Suwałkach
  • PEC w Suwałkach

Po raz drugi na Targach pojawi się firma British American Tobacco. To znane w regionie przedsiębiorstwo tytoniowe, które poszukuje do swojego zespołu specjalistów zdecydowało się być partnerem wydarzenia.

- Zależy nam na promocji naszej firmy, bo w chwili obecnej poszukujemy do pracy w naszym przedsiębiorstwie specjalistów - w dziedzinie mechaniki, automatyków, elektroników. Poszukujemy pracowników także w regionie suwalskim stąd nasza obecność na Targach - przyznaje Małgorzata Suchocka z BAT. - Nasz firma szkoli pracowników od zera, jednak predyspozycje mechaniki są mile widziane. Szukamy także osób młodych, ambitnych do programu menadżerskiego, który w 24 miesiące daje możliwość zostania menagerem w naszej firmie pod warunkiem ukończenia całej dwuletniej kampanii. Warto dodać, że na początku marca rusza w naszej firmie rekrutacja na płatne praktyki i staże.

Wybór terminu i miejsca nie jest przypadkowy. To właśnie w piątki i soboty najwięcej osób odwiedza Centrum Handlowo-Rozrywkowe Suwałki Plaza, który jest partnerem głównym Targów Pracy. To jedno z największych centrów handlowych w województwie podlaskim, oferujące bogaty wybór znanych i cenionych marek. W pierwszych dniach marca będzie można wybrać tam także potencjalnego pracodawcę.

Tak wyglądały Targi Pracy w 2023 roku:

od 7 lat
Wideo

Plan na budowę Tarczy Wschód – minister podał szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na suwalki.naszemiasto.pl Nasze Miasto