XI edycja Półmaratonu Augustowskiego za nami. Zobacz, co się tam działo [zdjęcia]

OPRAC.:
Anna Gryza - Aneszko
11. Półmaraton Augustowski to wydarzenie, które ściąga do Augustowa gwiazdy polskiego i światowego biegania. Start i meta zawodów znajdowała się przy Amfiteatrze. Zwycięzca pobił dotychczasowy rekord trasy.

Padł również rekord frekwencji Biegu Charytatywnego "Biegając Pomagamy", w którym wzięło udział w tym roku blisko 400 biegaczy. Z

Pierwsze miejsce zajął Agunafr Bekele Shiferaw z czasem 1:02:38, drugie miejsce David Kiprono Metto z wynikiem 1:04:19, trzecie natomiast Uladzislau Pramau z czasem 1:04:55. Wśród pań zwyciężyła Anna Bańkowska z wynikiem 1:20:37, drugie miejsce zajęła Joanna Konopko 1:26:20, a trzecie miejsce Aleksandra Sak z wynikiem 1:31:33.