Ślepsk Suwałki zaskoczył Jastrzębskiego Węgla. Przegrana smakuje jak wygrana. Dobry występ gospodarzy. Kibice dopisali. Zobacz zdjęcia

Anna Gryza - Aneszko
Gospodarze zaprosili suwalczan na prawdziwą sportową ucztę
Gospodarze zaprosili suwalczan na prawdziwą sportową ucztę A. Gryza-Aneszko
Suwalczanie mogli oglądać emocjonujący mecz w wykonaniu Ślepska Malow Suwałki i Jastrzębskiego Węgla. Gospodarzom, mimo dobrej gry, nie udało się zwyciężyć w piątym secie. Przegrali z gośćmi 2:3.

Ślepsk Malow Suwałki zmierzył się w niedzielę (24 marca) z jednym z dwóch najlepszych zespołów Europy i świata, obrońcą tytułu mistrza Polski, czyli drużyną Jastrzębski Węgiel.

Wielu myślało, że będzie to krótki mecz. Jednak gospodarze zaskoczyli poziomem gry. Ostatecznie przegrali w piątym secie. Jednak ta przegrana smakuje niczym zwycięstwo.

Suwalscy siatkarze mogli jak zwykle liczyć na doping kibiców. W hali Suwałki Arena na niedzielny mecz trzeba było dostawiać krzesełka.