Złote medale zawodników sekcji boksu OSiR w Suwałkach

ro2
Sala sportowa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu okazała się bardzo szczęśliwa dla suwalskich bokserów. Dwoje zawodników sekcji boksu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, podopiecznych Pawła Pasiaka, wróciło z Radomia ze złotymi medalami.

Suwalczanka Martyna Letkiewicz została Mistrzynią Polski Juniorek w Boksie w kategorii 54 kg. Pokonała w finale Agatę Skibińską ze Startu Włocławek. Finał IX Mistrzostw Polski Juniorek w Boksie odbył się w 7 maja 2010 r. w Radomiu.

Mistrzem Polski Juniorów w kategorii 80 kg został Jakub Krajewski. W XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Boksie, która odbyła się w Radomiu w dniach 3-8 maja 2010 r. Zawodnik sekcji bokserskiej OSiR-u zdobył złoty medal pokonując w walce finałowej 5:1 Mateusza Zydel ze Skorpiona Szczecin.

Źródło: UM w Suwałkach