Wigry zremisowały na wyjeździe w Olsztynie

RO
Polskapresse
Piłkarze suwalskich Wigier 9 maja 2012 pokazali charakter. Chociaż podopieczni Donatasa Venceviciusa przegrywali na boisku wicelidera w Olsztynie już 0:2, to zdołali zremisować ze Stomilem 2:2, grając od 41. minuty w dziesiątkę.

Gole na wagę remisu zdobyli w 34. minucie Grażvydas Mikulenas i w 81. Michał Twardowski. Suwalczanie spadli na 9. miejsce w tabeli, ale i tak mogą się cieszyć z dobrego wyniku na trudnym terenie.

Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki 2:2 (2:1)

Bramki: Baranowski 17', Świderski 18' - Mikulenas 34', Twardowski 81'.

Stomil: Skiba - Bucholc, Baranowski, Biedrzycki, Stefanowicz, Świderski (63' Angel Segarra), Suchocki, Jegliński, Tunkiewicz, Kun (71' Łysiak), Łukasik.

Wigry: Salik - Gondek (67' Kisiel), Makarewicz, Słowicki, Pomian (90' Walicki), Lauryn (58' Koszycki), Mikulenas (73' Bobrowski), Niewulis, Twardowski, Tagil, Statkevicius.

Żółte kartki: Bucholc, Biedrzycki - Salik, Lauryn, Statkevicius.

Czerwona kartka: Statkevicius (w 41. minucie, za dwie żółte).

Sędziowie: Jacek Kikolski (jako główny), Krzysztof Nejman, Artur Karpiński, Piotr Kędzierski (techniczny) - Mazowiecki ZPN.