Wigry Suwałki wygrały za kończenie sezonu

Robert Orzechowski
Zwycięstwo na zakończenie sezonu zaliczył na swoim koncie zespół suwalskich Wigier, który w Olecku pokonał Stal Rzeszów 4:2.

Mecz rozpoczął się szczęśliwie dla Wigier, bowiem już w 14. minucie drogę do bramki rywali znalazł doświadczony Gražvydas Mikulėnas. Cztery minut przed przerwą do wyrównania doprowadził Konrad Maca.

Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 4:2 (1:1)
Bramki: Gražvydas Mikulėnas 14', 74', 80', Krystian Słowicki 76' - Konrad Maca 41', Damian Wolański 51'.

Wigry: Salik – Bajko (88' P. Walicki), Makarewicz, Darda, Statkievicius, Pomian (74' Słowicki), Świerzbiński, Lauryn, Ł. Walicki (61' Janelidze), Mikulenas, Krusa (90' M. Omilianowicz).