Wigry Suwałki przegrały z Okocimskim Brzesko

Robert Orzechowski
Wigry Suwałki poniosły pierwszą porażkę w rundzie wiosennej i przegrały z Okocimskim Brzesko 0:2.

Obie bramki gospodarze zdobyli po rzutach karnych. Najpierw w 53. minucie z jedenastu metrów Karola Salika pokonał Mateusz Wawryka, zaś trzy minuty przed końcem spotkania rzut karny na gola zamienił Wojciech Wojcieszyński

Okocimski KS Brzesko - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)

Bramki: Mateusz Wawryka 53-k, Wojciech Wojcieszyński 87-k

Składy wyjściowe:
Okocimski: Trela, Wawryka, Czerwiński, Urbański, Pawłowicz, Pyciak, Głaz, Wojcieszyński, Łytwyniuk, Gil, Smółka
Wigry: Salik - Bajko, Rogoziński, Darda, Statkevicius, Słowicki, Makarewicz, Lauryn, Krusa, Świerzbiński, Mikulenas.

Sędziował: Andrzej Chudy (Zabrze)
Żółte kartki: Bajko, Mikulenas