Wigry pokonały w sparingach Płomień i Czarnych Olecko

Robert Orzechowski
Dwie wygrane piłkarzy suwalskich Wigier w Olecku. Pierwszy skład pokonał 1:0 czwartoligowy Płomień Ełk, a drugi zespół wygrał 4:0 z trzecioligowymi Czarnymi Olecko.

Gola w meczu z Płomieniem strzelił w 4 minucie Bajko, a trafienia w spotkaniu z Czarnymi zaliczyli: 2 Sobolewski w 30. i 35. minucie oraz Łukasz Walicki w 40. i Łukowski w 65. minucie.

Wygrana z ełczanami mogła być jeszcze wyższa, jednak w bramce Płomienia świetnie spisywał się wychowanek suwalskiego klubu, mający za sobą występy w ekstraklasie- Andrzej Szyszko. Udany debiut zaliczyli nowi zawodnicy Wigier, Gruzini Lasha Gongadze i Danid Janelidze.

W (5 lutego) Wigry zmierzą się w litewskim Mariampolu z tamtejszą Suduvą. Mecz rozpocznie się o 16.00 naszego czasu w położonej przy stadionie pełnowymiarowej hali piłkarskiej.

Źródło: Andrzej Łukowski