Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" zbliża się wielkimi krokami. Już za parę tygodni będziemy mogli oglądać nowe odcinki. W sieci właśnie pojawiły się zwiastun, plakat oraz zdjęcia z drugiego sezonu - sprawdźcie je koniecznie!

  •  

    Skomentuj

"Wiedźmin" - 2. sezon


Fani netfliksowego "Wiedźmina" mają niemałe powody do zadowolenia! Podczas konwentu Lucca Comics & Games we Włoszech, showrunnerka serialu Lauren Schmidt Hissrich, członkowie obsady Joey Batey (Jaskier) i Kim Bodnia (Vesemir), scenograf Andrew Laws oraz kostiumografka Lucinda Wright mile zaskoczyli widzów, prezentując zwiastun i plakat drugiego sezonu. Dostępne są też nowe zdjęcia z serialu, którego premiera już 17 grudnia bieżącego roku.

Zwiastun nowych odcinków zapowiada wiele niezwykłych wydarzeń oraz intensywne emocje:

W drugim sezonie "Wiedźmina" główny bohater przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt z Rivii musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Jak uwielbiani bohaterowie poradzą sobie z nowymi wyzwaniami? Przekonamy się już za kilka tygodni!

  •  Komentarze

Telemagazyn

Komentarze (0)