W jednym meczu wygrali dwa razy. Ślepsk Suwałki - Czarni Radom 3:2

Anna Gryza - Aneszko
Twierdza Suwałki wciąż niepokonana. W emocjonującym i wyrównanym, trzygodzinnym meczu suwalczanie pokonali siatkarzy z Radomia 3:2 (23:25, 31:29, 25:20, 23:25, 19:17). To była walka o każdy punkt. Kiedy gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa w tie-breaku po dłuższej chwili okazało się... że rozgrywający Ślepska Malowu Matias Sanchez dotknął siatki. Biało - niebiescy nie ulegli emocjom i po raz drugi pokazali, że zasługuje na zwycięstwo.

Ślepsk Malow Suwałki pokonał w trzygodzinnym spotkaniu na Suwałki Arenie Cerrad Enea Czarni Radom. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, gra toczyła się w większości punkt za punkt.

Ślepsk Malow przegrał pierwszą część 23:25.  Drugi set należał już do gospodarzy. Ślepsk wygrał 31:29 i zremisował w meczu 1:1. Trzeci set w dobrym stylu wygrali biało - niebiescy, jednak ulegli gościom w czwartym. Tie-break w większości należał do Radomia. W końcówce Ślepsk się zmobilizował i dwukrotnie udowodnił, że zasługuje na zwycięstwo.

MVP meczu został Paweł Halaba, przyjmujący Ślpeska Malow Suwałki.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani