MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

VII Podlaskie Targi Pracy. Przyjdź do Atrium Biała i znajdź lepszą pracę

OPRAC.:
Andrzej Matys
Andrzej Matys
Już z 24 i 25 marca rozpocznie się kolejna odsłona organizowanych przez „Kurier Poranny” i „Gazetę Współczesną” Podlaskich Targów Pracy. W wydarzeniu wezmą udział najlepsze i najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa, które działają w województwie podlaskim - zarówno z sektorów produkcji, jak i usług.

Dlatego już w ostatni weekend marca w Atrium Biała, największym centrum handlowym w Białymstoku, pojawią się najlepsze i najszybciej rozwijające się, działające podlaskie firmy, zarówno z sektorów produkcji, jak i usług.

Szybki rozwój często oznacza konieczność powiększania załogi. Dlatego też wiele firm prowadzi szeroką rekrutację pracowników na różne stanowiska. A jak wiemy, pracowników brakuje zarówno w działach produkcji, jak i logistyki, handlu, obsługi klienta czy administracji.

Podlaskie przedsiębiorstwa szukają więc i pracowników wykwalifikowanych, i takich, którzy dopiero debiutują na rynku pracy. Czekają też na tych, którzy chcą zmienić pracę lub tych, którzy jeszcze nie pracowały. Mile widziani są również studenci lub uczniowie ostatnich klas szkół średnich. Sposobów dotarcia do potencjalnych pracowników jest wiele. O rekrutacji firmy informują przez ogłoszenia m.in. na swoich stronach internetowych lub w prasie. Niektóre oferty trafiają urzędów pracy.

Znakomitym sposobem na pozyskanie nowych pracowników jest też uczestnictwo w Podlaskich Targach Pracy. Tym bardziej, że to również znakomita okazja by zaprezentować swoją firmę: jej profil, wymagania wobec pracowników oraz dotychczasowe osiągnięcia.

Działające w Podlaskiem firmy wciąż mogą dołączyć do grona wystawców i zaprezentować swoje oferty zatrudnienia i w efekcie zebrać pokaźną liczbę CV.

Czekamy na firmy, poszukujące nowych pracowników. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, którzy są zainteresowani naszą ofertą wystawienniczą. Wystarczy:

  • wysłać mail adres: [email protected]
  • zatelefonować pod nr tel. kom.: 695 308 981 lub 695 308 982.

Właśnie takie wydarzenie kolejny raz organizują „Kurier Poranny” i „Gazeta Współczesna”. Inicjatywa za każdym cieszy się sporym zainteresowaniem, zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Nie inaczej będzie zapewne tym razem. Dodajmy też, że podczas Podlaskich Targów Pracy w Atrium Biała osoby szukające zatrudnienia będą też mogły – poza stoiskami firm prywatnych – odwiedzić stoiska służb mundurowych.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich myślących o nowej pracy. Będą mogli dowiedzieć się znacznie więcej o interesujących ich firmach i oferowanych stanowiskach. Piątkowo-sobotni termin jest komfortowy dla zainteresowanych, bo mogą połączyć swoje potrzeby zawodowe z zakupami.

Podlaskie Targi Pracy odbędą się 24 i 25 marca. Wszyscy nasi wystawcy będą do dyspozycji osób poszukujących pracy w godzinach trwania targów, a więc
- w piątek między godzinami 11 a 17
- w sobotę między godzinami 11 a 16

VII Podlaskie Targi Pracy. Przyjdź do Atrium Biała i znajdź lepszą pracę
od 7 lat
Wideo

Plan na budowę Tarczy Wschód – minister podał szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na suwalki.naszemiasto.pl Nasze Miasto