Utrata pracy może być dobrym powodem do otwarcia własnego biznesu!

Materiał informacyjny Żabka
Udostępnij:
Pandemia skutecznie zweryfikowała sytuację w wielu sektorach gospodarki i dla znacznej grupy pracodawców i pracowników był to bardzo trudny czas. Niektórzy musieli zamknąć swój biznes, inni natomiast zmuszeni zostali do redukcji załogi. Dla osób zatrudnionych na etacie był to duży cios, ale jak pokazuje przykład Magdaleny Litwin taką sytuację można przekuć w sukces. Pani Magdalena kilka miesięcy temu zdecydowała się na poprowadzić własny sklep w branży, która stabilnie przetrwała czas pandemicznego kryzysu. Dowiedz się, jak wyglądały początki jej współpracy z siecią Żabka.

Otwarcie własnego sklepu bez wcześniejszego doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności może wydawać się trudnym i ryzykownym przedsięwzięciem. Jednak w przypadku rozpoczęcia współpracy na zasadach franczyzy z siecią Żabka jest to bardzo proste. Firma zapewnia każdemu franczyzobiorcy m.in. szereg szkoleń oraz wsparcie partnera, który pomaga krok po kroku wdrożyć się w tajniki zarządzania własną działalnością. Przedsiębiorca może także korzystać z platformy szkoleniowej i w ten sposób podnosić swoje kompetencje, jednak największą wiedzę i umiejętności zdobywa w praktyce. W każdej chwili może skorzystać z podręczników i notatek lub bezpośredniej pomocy trenera ds. szkoleń.

Zalety franczyzy

Uruchamiając działalność pod szyldem znanej marki już na starcie nowy przedsiębiorca zyskuje zaufanie setek tysięcy klientów, a ponadto nie ma potrzeby zabiegać o reklamę i wypracowanie odpowiedniej renomy dla swojej firmy. Do tego sieć zapewnia wsparcie w wielu aspektach m.in. dostarczając nowoczesne narzędzia ułatwiające prowadzenie sklepu, pełne zaplecze logistyczne czy wsparcie IT. Franczyzobiorca samodzielnie zarządza swoim biznesem, ponosi koszty utrzymania placówki, pracowników, opłaca składki ZUS i odprowadza podatki do urzędu skarbowego. Żabka umożliwia franczyzobiorcom samodzielny zakup niektórych produktów jak np. warzywa i owoce oraz pieczywo. A tym samym pozwala mocniej dostosować sklep do potrzeb lokalnych Klientów, zapewniając im dostęp do odpowiedniego asortymentu.

Obejrzyj krótki film, w którym przedstawione są początki działalności we współpracy z Żabką jednej z franczyzobiorczyń jej sklepu.

Więcej informacji na temat współpracy franczyzowej z Żabką na stronie www.zabka.pl/franczyza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Materiał oryginalny: Utrata pracy może być dobrym powodem do otwarcia własnego biznesu! - Polska Times

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie