Świetny występ pięściarzy OSiR-u Suwałki

Robert Orzechowski
tapeciarnia.pl
W rozegranym w Łodzi turnieju "Srebrna Łódka 2011" suwalscy pięściarze, podopieczni Pawła Pasiaka, zdobyli dwa złote medale, tytuł najlepszego technika oraz wysokie, drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

W kategorii 46 kg złoto zdobył Damian Pietrewicz. Przypieczętował je tytułem Najlepszego Technika Turnieju. W kategorii 54 kg złoto wywalczył Rafał Niedźwiedzki, a srebro w kategorii 48 kg Wojciech Mackiewicz. Również srebrny medal wywalczył w kategorii 57 kg Kamil Ferenc, który uległ na punkty najlepszemu zawodnikowi "Srebrnej Łódki 2011".Na wyróżnienie zasłużyli też Bartosz Czerwiński i Michał Kozłowski, którzy stoczyli za bardzo dobre pojedynki z ubiegłorocznymi mistrzami Polski. W Łodzi startowało aż siedemnaście ekip z całej Polski.

Źródło: OSiR Suwałki