Suwalska Olimpiada Seniorów. Panie musiały pokonać 25 metrów, a panowie... [ZDJĘCIA]

hel
Teresa Wysocka-Kluczny
Suwalska Olimpiada Seniorów odbyła się w Suwałkach. Pierwszą konkurencją było pływanie w suwalskim aquaparku. Panie miały do pokonania dystans 25 metrów stylem dowolnym, a panowie 50 metrów również stylem dowolnym. W konkurencji wzięło udział 20 osób. W kategorii kobiet wygrała pani Radzaj Melania na drugim miejscu uplasowała się pani Naruszewicz Krystyna, zaś trzecie miejsce na podium zajęła pani Sokolik Alicja. Wśród panów wyznaczony dystans pierwszy pokonał pan Chodkiewicz Grzegorz drugi był pan Szaryński Józef, zaś trzeci pan Pudlis Janusz. Wszyscy seniorzy biorący udział w zawodach pływackich otrzymali pamiątkowe dyplomy, a finaliści medale i drobne upominki.