Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem. W roli głównej wysokie szpilki i jajka

Anna Gryza-Aneszko
Anna Gryza-Aneszko
Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem
Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem A. Gryza-Aneszko
To już w Suwałkach tradycja, że wczesną wiosną kobiety biegają na wysokich szpilkach, a mężczyźni z wąsem i w tym roku po raz pierwszy z jajkiem na łyżce. Za nami kolejna edycja miejskiej, biegowej imprezy Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem.

Po raz pierwszy w ramach Suwałki Miss Run odbyły się biegi dziecięce. Bieg Małej Damy i Małego Gentlemana przyciągnął w sumie około 40 najmłodszych suwalczan. Kilkanaście kobiet zmierzyło się w biegu na szpilkach. Panie musiały mieć na sobie buty z co najmniej 8-centymetrowym obcasie. Do przebiegnięcia miały 100 metrów.

Identyczny dystans musieli pokonać Panowie. Po raz pierwszy biegli oni z jajkiem na łyżce.

Głównymi biegami był Suwałki Miss Run na dystansie 3,5 km dla kobiet i Suwalski Bieg z Wąsem na dystansie 5 km dla mężczyzn.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na suwalki.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie