Sukcesy suwalskich bokserów

ro2
Suwalscy bokserzy z sekcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach wywalczyli jedenaście medali w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie, które odbyły się w Białymstoku. W zawodach wystartowało około 70 zawodników z czterech klubów.

Złote medale zdobyli: Rafał Niedźwiedzki (w kategorii 48 kg), Wojciech Łapanowski (w kat. 50 kg), Szymon Taraszkiewicz (w kat. 57 kg), Mateusz Kamiński (66 kg), Jakub Krajewski (80 kg) i Marcin Chmielewski (+80 kg)..
Z tytułami wicemistrzów województwa wrócili: Wojciech Mackiewicz (w kat. 50kg), Radosław Kuczyński (60 kg), Damian Olszewski (75 kg) i Michał Ułanowicz (+80 kg).

O prymat walczyło około 70 zawodników z czterech klubów. Podopieczni Pawła Pasiaka zajęli drużynowo drugie miejsce przed dwoma klubami z Białegostoku i dali wyprzedzić się tylko bokserom z Sokółki.
W kategorii junior wicemistrzem województwa został Rafał Kolenkiewicz, a mistrzynią w kategorii dziewcząt została Martyna Letkiewicz, która nie miała żadnej rywalki i bez walki obroniła tytuł sprzed roku.

Źródło: UM w Suwałkach