Sukces karateki Mateusza Krejpcio

Marek Krejpcio
5 czerwca 2011 roku w Wiedniu odbyły się Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Austrii Karate Shinkyokushin.

Na zawodach startowało 216 zawodników z dziewięciu krajów. Suwałki reprezentował Mateusz Krejpcio. Mateusz startował w kategorii do 70 kg seniorów i zajął II miejsce. Wygrał dwie walki, ale w finale uległ Węgrowi Csaba Gal. Był to ostatni start zawodnika Suwalskiego Klubu przed wakacjami, następne starty we wrześniu. W październiku w Suwałkach odbędzie się Puchar Polski Seniorów, połączony z obchodami 20-lecia Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin.

Źródło: Marek Krejpcio