Strongman Krystian Makowiecki w bardzo dobrej formie. Na kolejnych zawodach zajął wysoką lokatę

Anna Gryza - Aneszko
Na stadionie w Sulmierzycach  odbył się event pn. Pojedynek Giagantów organizowanych przez Harlem Classic.

Suwałki reprezentował Krystian Makowiecki. Imprezę poprowadził Tyberiusz Kowalczyk, były strongman i zawodnik mma.

W 6 ciężkich konkurencjach Suwalczanin zmierzył się z 6 zawodnikami z całego kraju. Wśród konkurencji znalazły się:

1. WALIZKI 140 kg 20 metrów plus 3 elementy po 100 kg na platformę
2. YOK 400 kg na odległość 20 metrów
3. RZUCADŁO worki o wadze 2 x18kg,2x20 kg,2x22kg,1x26 kg na wysokość 4,5 metra
4. CIĄGI na platformie na spadających beczkach
5 .HERCULES na słupach
6. HANTEL 100 kg w czasie 60 sekund

Po zaciętej walce suwalski strongman uplasował się tuż za podium. To pierwsze takie prestiżowe zawody z bardzo mocnymi rywalami, w których startował Krystian Makowiecki. Pojedynek Gigantów Harlem Classic wygrał obecny Mistrz Polski Strongman 2022 r. - Marek Czajkowski. Na drugim miejscu uplasował się Adam Roszkowski, a miejsce trzecie zajął Jakub Szczechowski.