Start suwalskich karateków w Polish Open Karate

Robert Orzechowski
Marek Krejpcio
5 marca 2011 we Wrocławiu odbył się Otwarty Międzynarodowy Turniej Karate Polish Open rozgrywany według zasad Shinkyokushinkai. W turnieju wystartowało 160 zawodników z 7 krajów.

W śród nich pięcioro z Suwałk. Turniej był dobrze obsadzony najlepszymi zawodnikami z Polski, jak też z Chorwacji, Austrii, Czech, Francji, Szwecji, Węgier i stał na wysokim poziomie.

Brązowe medale przywieźli Aleksandra Czerwiecka i Mateusz Krejpcio. Olka zajęła 3 miejsce w kategorii juniorek + 65 kg, a Mateusz w kategorii seniorów do 70 kg.

Po turnieju została ogłoszona kadra Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów Shinkyokushinkai, które odbędą się w Wilnie w dniach 15-16 kwietnia. Miło nam powiadomić że Aleksandra Czerwiecka została zakwalifikowana do startu na Mistrzostwach Europy w Kategorii Juniorek + 65 kg.

Źródło: Marek Krejpcio