Srebrny medal badmintonistów w Mistrzostwach Polski

RO
mikst Michał Sobolewski/Ewelina Podziewska
mikst Michał Sobolewski/Ewelina Podziewska Urząd Miasta w Suwałkach
Podczas rozegranych w Medyce Pierwszych Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików w Grach Podwójnych „Turniej Młodych Talentów" w badmintonie suwalscy badmintoniści zdobyli srebrny medal.

Podopieczni Jerzego Szulińskiego - mikst Michał Sobolewski/Ewelina Podziewska zdobyli srebrny medal. Suwalczanie, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach i jednocześnie zawodnicy Suwalskiego Klubu Badmintona, w finale ulegli 1:2 (21:18, 19:21, 19:21) mikstowi Robert Cybulski/Katarzyna Zięba (Lednik Miastko).

Ponadto na 5 miejscu uplasował się debel Michał Sobolewski/Radosław Wróbel (Ślęza Wrocław), a na siódmym -Ewelina Podziewska/Karolina Szubert (Ślęza).

Źródło: Urząd Miasta w Suwałkach

Zapisz się do newslettera! Dodaj też swój artykuł lub prześlij swoje zdjęcia!