Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn 0:3. To był wyrównany mecz, jednak goście okazali się lepsi

Anna Gryza - Aneszko
Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn
Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn A. Gryza-Aneszko
Piękne widowisko sportowe zafundowali kibicom siatkarze Ślepska Malow Suwałki. Na parkiecie zmierzyli się z drużyną z Olsztyna. Mimo walki gospodarze przegrali. Wszystkie sety należały do gości.

Mecz był bardzo wyrównany, a przewaga przechodziła z rąk do rąk. Długie akcje pokazywały walkę obu drużyn. Mimo, że suwalska drużyna na parkiecie zostawiła całe serce uległa gościom. Ślepsk Malow Suwałki przegrał wszystkie sety (22:25, 22:25, 22:25).

Nie tylko mecz był piękny, ale także zachowanie kibiców. Drużyna mogła liczyć na doping swoich wiernych fanów.

MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Karol Butryn, atakujący gości.