Siatkarze Ślepska przegrali po raz drugi z Jadarem

Siatkarze suwalskiego Ślepska przegrali w drugim pojedynku rozegranym w Radomiu z Jadarem. Teraz i ich szanse na awans do finału znacznie zmalały.

Ślepsk rozpoczął mecz od porażki w pierwszym secie, ale zaprezentował się w nim obiecująco i można było już wtedy spodziewac się większych emocji niż w sobotniej potyczce.

W drugiej partii Suwalczanie w końcu przełamali gospodarzy i okazali się od nich lepsi. Zwycięstwo dodało przyjezdnym wiary w siebie i dzięki temu po kolejnych 25 minutach Ślepsk po raz kolejny mógł się cieszyc z wygranej partii. W czwartym secie goście byli zwycięstwa w całym meczu, ale końcówka należała do Jadaru. Radomianie prowadzili już 24:21, ale ambitnie grający suwalscy siatkarze doprowadzi do remisu. Niestety Ślepsk nie poszedł za ciosem i przegrał czwartę partię, a potem również tie - breaka.

Suwalczanie wizytę w Radomiu zakończyli z bagażem dwóch porażek. Teraz rywalizacja przenosi się do Suwałk. Jeśli Ślepsk marzy o finale musi wygrac dwa mecz na swoim parkiecie.

Jadar Radom - Ślepsk Suwałki 3 : 2 (25:22, 23:25, 23:25, 26:24, 15:12)

Jadar: Jakub Bucki (8), Mariusz Gaca (14), Daniel Górski (11), Jimmie Ivarsson (12), Maciej Kałasz (1), Łukasz Kruk (10), Marcin Kryś (15 - libero), Paweł Mikołajczak (13), Jakub Radomski (15), Adrian Stańczak (17 - libero), Grzegorz Szumielewicz (7), Arkadiusz Terlecki (16), Maciej Wołosz (6); trener: Dominik Kwapisiewicz

Ślepsk: Andrew Pink (9), Jacek Malczewski (6), Łukasz Jurkojć (11), Kamil Skrzypkowski (7), Łukasz Rudzewicz (12), Jonas Rakickas (1), Bartek Krzysiek (17), Tomasz Łuczka (15), Łukasz Kaczorowski (4), Wojciech Dziurkowski (3), Sebastian Wójcik (13), Sławomir Gołębski (10); trenerzy: Adam Aleksandrowicz (I) i Piotr Poskrobko (II)

Sędziowali: Mirosław Pałka (I), Grzegorz Janusz (II, obaj podkarpackie), główny: Mirosław Stando (mazowieckie)