Nike Playarena Suwałki

avatarNike Playarena Suwałki

Suwałki
Mieszkaniec Nike Playarena Suwałki

Nike Playarena Suwałki

Dodano 2013-06-29 09:42:27

Puchar Suwałk 2013/2014

Niezwykle miło jest nam zakomunikować, iż w tym sezonie Ligi Nike Playarena w Suwałkach poza rozgrywkami ligowymi będzie rozgrywany także Puchar Suwałk. Serdecznie zapraszamy do zapisów

Warunkiem uczestnictwa w Pucharze jest jedynie rejestracja drużyny na stronie www.playarena.pl. Puchar rozgrywany będzie w trakcie trwania sezonu, a zwycięzca będzie miał szansę reprezentowania Suwałk na arenie ogólnopolskiej w półfinałach Mistrzostw Polski Nike Playarena.

Jeżeli chciałbyś zagrać w pucharze to nie masz na co czekać! Do 8 lipca czekamy na zgłoszenia na adres damian.slabinski@wp.pl. W treści maila napisz nazwę swojej drużyny, a w mailu zwrotnym dostaniesz formularz zgłoszeniowy oraz regulamin turnieju. Więcej informacji możesz uzyskać na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/pucharsuwalk

Mieszkaniec Nike Playarena Suwałki

Nike Playarena Suwałki

Dodano 2013-04-27 09:20:11

Allianz daje szansę młodym piłkarzom!

Rozpoczął się nabór zgłoszeń do udziału w młodzieżowym obozie piłkarskim Allianz Junior Football Camp. Zwycięzcy będą mogli trenować pod okiem profesjonalistów z Bayernu Monachium i na żywo obejrzeć jeden z najnowocześniejszych stadionów świata – Allianz Arenę. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 7 czerwca.

Zarówno młodzi zawodnicy, jak i ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kibicowaniem, mają kolejną szansę przeżyć niezapomniana piłkarską przygodę w świecie profesjonalnego futbolu. Obóz piłkarski Allianz Junior Football Camp jest organizowany dla młodzieży w wieku 14-16 lat, której pasją jest piłka nożna i wszystko, co jest z nią związane. W obozie mogą wziąć udział wszyscy fani futbolu, bez względu na wysokie umiejętności piłkarskie czy przynależność klubową. Wystarczy pasja do piłki nożnej.

Przez sześć dni w sierpniu uczestnicy obozu będą mieli okazję spotkać się z największymi gwiazdami futbolu oraz zobaczyć, także od kulis, życie jednego z największych światowych klubów piłkarskich, finalisty tegorocznej Ligi Mistrzów – FC Bayern Monachium. Oprócz treningów pod okiem szkoleniowców FC Bayern, wezmą oni udział w specjalnie dla nich zorganizowanym spotkaniu z piłkarzami FC Bayern, gdzie będą mogli porozmawiać, zdobyć zdjęcia i autografy czołowych zawodników drużyny z Monachium.

Partnerem tegorocznej akcji jest Playarena – największe amatorskie rozgrywki piłkarskie w Polsce, skupiające społeczność ponad 110 tysięcy piłkarzy amatorów, w tym blisko 20 tysięcy zawodników w wieku do lat 16. Młodzi piłkarze uczestniczący aktywnie w rozgrywkach Playarena również mają szansę na udział w obozie. Ogólnopolski finał akcji rozegrany zostanie na obiektach Górnika Zabrze.

Jak zgłosić się do projektu?
Do Allianz Junior Football Camp można się zgłosić na dwa sposoby:

1. Poprzez formularz zgłoszeniowy
Aby zgłosić się do projektu, należy dokonać następujących czynności:
• wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy do Allianz Junior Football Camp, dostępny na stronie: http://football-for-life.com/junior-football-camp/poland.aspx,

 1. Pierwszy raz tutaj?

  Cieszymy się, że dołączyłeś do serwisu naszemiasto.pl
  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zrobieniu pierwszych kroków:

 2. Zwiększ atrakcyjność profilu

  Dodaj tło, zadbaj aby profil miał unikatowy wygląd i wyróżniał się na tle innych

 3. Daj się poznać

  Uzupełnij podstawowe informacje profilowe, dodaj zdjęcie i bądź rozpoznawalny

 4. Dziel się nowymi wydarzeniami!

  Publikuj artykuły, dodawaj galerie, dziel się ciekawymi infomacjami i pozostań na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami

 5. Uczestnicz w życiu lokalnej społeczności

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, chcesz się czymś podzielić lub napisać artykuł? Sam zadecyduj jaką formę wybierzesz

 6. Daj znać co u Ciebie

  Chcesz się czymś podzielić na gorąco, dodaj krótki wpis, wiadomość zostanie opublikowana w prywatnym strumieniu

 7. Opublikuj materiał na stronie miejskiej

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, napisz artykuł i opublikuj go na łamach serwisu, dowiedz się co inni o tym sądzą!

 • Dodaj do obserwowanych Obserwuj ciekawe osoby! Jeżeli pojawi się coś nowego, znajdziesz to również na swoim profilu.
 • Wyślij wiadomość Wysyłaj wiadomości i bądź w kontakcie z innymi mieszkańcami!
 • Zgłoś do moderacji Zgłoś nadużycie ze strony mieszkańca!

Wydarzenia dnia

Materiały mieszkańca