Medale suwalskich lekkoatletów na Mistrzostwach Polski

Robert Orzechowski
Jarosław Jutkiewicz
Dwa srebrne medale zdobyli lekkoatleci suwalskiej „Hańczy" na zakończonych w Spale Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w lekkiej atletyce.

Marlena Dolot zajęła 2 miejsce w 5-boju juniorek, uzyskując 3310 pkt /60m ppł-9,21, w dal-5,38m, wzwyż-156cm, kula-9,01m, 800m-2,35,61/. Drugie srebro wywalczyła Monika Piekarska, plasując się na 2 miejscu w skoku wzwyż juniorek młodszych, z rezultatem 170cm.

Patryk Franko awansował do finału A w biegu na 60m juniorów młodszych, gdzie zajął 7 miejsce z rezultatem 7,23 /el. 7,19 r. ż./. Tomasz Majak uplasował się na 8 pozycji w biegu na 200m juniorów, uzyskując 22,69 /el.22,46/.Borykająca się z urazem stopy Agnieszka Kozłowska zajęła 10 miejsce w skoku w dal juniorek /5,12m/ i zrezygnowała ze startu w trójskoku.

Źródło: Jarosław Jutkiewicz