Medale lekkoatletów Hańczy w Białymstoku

RO
Jarosław Jutkiewicz LUKS "Hańcza" Suwałki
Młodzi lekkoatleci Suwalskiej Hańczy, Na rozegranych w Białymstoku Halowych Mistrzostwach Województwa Młodzików w lekkiej atletyce, wywalczyli 6 medali (2 złote, 2 srebrne, 2 brązowe).

Anna Izbicka zwyciężyła w pchnięciu kulą wynikiem 10,78m, Mateusz Brodowski zajął 1 miejsce w skoku w dal uzyskując 5,49m (r. żyć.), Joanna Szupień zajęła 2 miejsce w biegu na 60m ppł, ustanawiając rekord życiowy rezultatem 10,06, Oliwia Maciejczuk uplasowała się na drugiej pozycji w skoku wzwyż (145cm), Julia Frąckiewicz „wyskakała" brąz w skoku w dal (4,56m), również brązowy medal zdobył Sebastian Wasilewski w skoku wzwyż.

Lokaty w ścisłych finałach wywalczyli: Anna Wojtulewicz w kuli, Michał Miler na 60m i w kuli, Karolina Brzozowska na 60m ppł, A. Izbicka w dal, O. Maciejczuk na 60m ppł, J. Frąckiewicz na 60m ppł oraz M. Brodowski w biegu na 60m i pchnięciu kulą.

Źródło: Jarosław Jutkiewicz LUKS "Hańcza" Suwałki