Anna Gryza - Aneszko
Suwalczanie znakomicie grali w pierwszym secie
Suwalczanie znakomicie grali w pierwszym secie A. Gryza-Aneszko
Ogromne emocje towarzyszyły zaległemu meczowi 25. kolejki PlusLigi. Ślepsk Malow Suwałki zmierzył się z mistrzem Polski z Kędzierzyna-Koźla – Grupą Azoty ZAKSA. Niestety gospodarze musieli uznać wyższość gości.

Pierwszy set był sportowym widowiskiem. Jego głównym bohaterem niewątpliwie był serbski przyjmujący Ślepska Malow Suwałki Miran Kujundžić.Zawodnik zaliczył cztery asy serwisowe, a pomylił się dopiero przy stanie 17:9.
Dzięki zdobytej przewadze biało - niebiescy mogli pewnie cieszyć się z wygranej pierwszej partii.

Niewiele brakowało, by drugi set także wygrali suwalczanie. Na ostatniej prostej zabrakło szczęścia. W kolejnych setach było tylko gorzej. Ślepsk Malow Suwałki uległ gościom i przegrał 1:3.

Siatkarze z ZAKSY  w piękny sposób uczcili Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Zawodnicy mieli kolorowe, skarpetki nie do pary. To symbol niedopasowanych chromosomów.