WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 W KATOWICE
16 listopada 2014 roku w Polsce odbędą się wybory samorządowe.
Po nieoczekiwanej rezygnacji ze startu w wyborach obecnego prezydenta Piotra Uszoka, o fotel prezydenta Katowic będzie się ubiegać osiem osób: Marcin Krupa (Forum Samorządowe i Piotr Uszok), Andrzej Sośnierz (Prawo i Sprawiedliwość), Adam Stach (Polskie Stronnictwo Ludowe), Krystyna Doktorowicz (My z Katowic), Arkadiusz Godlewski (Platforma Obywatelska), Jerzy Ziętek (KWW Jerzego Ziętka), Aleksander Uszok (Ruch Autonomii Śląska) i Marek Szczerbowski (SLD).
Poniżej prezentujemy nazwiska osób, które będą się starać zostać radnymi w KATOWICACH.
KATOWICE: LISTA KANDYDATÓW DO RADY MIASTA
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Krupa Marcin Tomasz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Lipa Józef Jan
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Smoleń Małgorzata
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Uszok Aleksander Piotr
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Skiba Mariusz Piotr
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Szostak Rafał Zenon
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Doktorowicz Krystyna Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Ziętek Aleksandra Katarzyna
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Matuszczyk Rafał Przemysław
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Królicka Jadwiga
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Świdergał Tomasz Marcin
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Szulc Krystian Karol
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Grabowski Tadeusz Jan
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Kosiecki Antoni Feliks
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Szymuś Maria
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Rogóż Wojciech Ryszard
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Pęchalska Danuta Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Siejna Krystyna Maria
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Tomaszewski Jacek Adam
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Kłeczek Maciej Marek
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Ludwig Mariusz Jerzy
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Kozieł Jolanta
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Chmieliński Marek Karol
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Szpajcher Leszek Krzysztof
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Luker Grażyna
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Urych Jarosław
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Zielonka Elżbieta
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Tkacz Stanisław Edward
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Grolik Patrycja Anna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Pieczyński Krzysztof Piotr
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Dłutko Józef
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Lis Hanna Tatiana
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Kordyś Józef Mirosław
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Hańko Agata Maria
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Skibski Mirosław Adam
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Godziek Tomasz Andrzej
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Mielewczyk Jakub Jan
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Maćkowiak Mariusz Ryszard
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Lepiorz Urszula Teresa
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Wermińska Stanisława
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Borsa Maciej
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Gzik-Pawlak Agnieszka Daria
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Mateusiak Józef Jerzy
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Rodak Kazimierz Tadeusz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Maśnica Tomasz Piotr
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Sabat Marian
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Pawłowski Ryszard
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Leśniak Dorota
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Fleischer Józef Emanuel
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Skrzypiec Krzysztof Andrzej
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Szymik-Kozaczko Jacek Piotr
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Szafron Grażyna Teresa
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Łuczak Ewa Barbara
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Pawleta Ewa Beata
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Spyra Mariusz Janusz
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Wieczorek Maria Jolanta
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Włoch Stanisław Andrzej
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Szmurło Kazimierz
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Ćwięk Róża Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Karczmarczyk Małgorzata Maria
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Sitko Michał Jarosław
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Kasprzycka-Sobczyk Ksenia Sabina
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Smołka Grażyna Barbara
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Gierlotka Stefan Józef
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Olejniczak Tomasz Andrzej
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Winkler Tadeusz Edward
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Krenzel Józefa Maria
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Rodak Katarzyna Ewa
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Wosz Artur Piotr
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Marciniak Piotr Janusz
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Radwan Agnieszka Celina
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Furtok Jan Zbigniew
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kaźmierska Stanisława Maria
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Nakonieczna Anna Katarzyna
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Franke Jan Jerzy
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Zochniak Aleksandra Izabela
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Spendel Anna Maria
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Karczmarzyk Marzena Barbara
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Chłądzyński Władysław Stanisław
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Schuster Małgorzata Daria
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Burda Bernadeta Bronisława
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Szostok Alina Katarzyna
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Berdzik Jerzy Edward
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Makula Janina Eugenia
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Smok Piotr Grzegorz
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Komorowski Karol Krzysztof
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Mazur Izabela Anna
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Adamczyk Anna Karolina
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Nowak Bogdan Ludwik
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Wieczorek Małgorzata Teresa
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Kiryluk Grażyna
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Kostrzewska Hanna Ewa
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Osadzin Adam Franciszek
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Mikulski Marcin Jakub
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Kurpanik Gabriela Anna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Frąckiewicz-Stawiarska Grażyna
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Chmielarz Krzysztof Władysław
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Ociepczyk Jerzy Tomasz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Batko Ewa Agnieszka
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Milbauer Tomasz Jan
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Skrzydło Henryk Józef
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Pietrzak Barbara Maria
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Ostenda Jerzy Ryszard
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Brzozowski Janusz Józef
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Sowiński Jarosław Tadeusz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Kamiński Dawid Łukasz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Soch Krzysztof Jacek
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Sokół Maria
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Zając Barbara Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Forajter Jerzy Jan
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Zydorowicz Andrzej Zygmunt
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Wielgat Bogusław Wojciech
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Sobkowiak Krzysztof Erwin
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Wydra Bartosz Adam
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Marek Krzysztof Roman
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Smolorz Magdalena Sylwia
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Zaskórska Anna Franciszka
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Kret Piotr
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Kica Magdalena Maria
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Zok Janusz Adam
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Rokicki Tomasz Stanisław
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Zowada Zdzisław Jan
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Jasińska Małgorzata Zofia
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Giza Adam Szymon
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Szczecina Agata
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Ramus Alicja Sylwia
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Pogoda Janusz Wincenty
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Bara Krzysztof Norbert
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Lekki Dariusz Bogusław
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Dębowiec Joanna Katarzyna
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Beliczyńska Anna Maria
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Wilk Barbara
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Chacia Karina
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Zacher Elżbieta
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Kopka Anna
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Suchanek Karolina Grażyna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Fiszer Beata Joanna
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Stęclik Tomasz Marek
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Bogacz-Noras Marcin Łukasz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Sowiński Kazimierz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Bożek Andrzej Wiesław
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Żuchowski Błażej
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Gałka Rafał Mieczysław
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Gembka Marian Grzegorz
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Bochniak Marcin Tomasz
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Zeiler Dawid Krzysztof
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Materna Piotr Adam
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Brudel Zbigniew Stanisław
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Łyczko Dariusz Grzegorz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Jarosz Dorota Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Sieroń Dominik Aleksander
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Berdys Wiesław Henryk
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Grzegorczyk Regina Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Rzepecka Ewa Linda
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Hawryluk Tomasz Franciszek
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Respondek Mateusz Krzysztof
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Fudyma Agnieszka
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Wójtowicz Iwona Gabriela
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Małas Bartłomiej Michał
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Czypionka Piotr Waldemar
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Burek Ireneusz Stanisław
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Błaszczyk Wiesława
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Reizewicz Bożena
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Witoszek Joanna Barbara
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Badura Elżbieta Ewa
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Patejczuk Lucyna Maria
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Pilch Jerzy Jan
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Starzyk Wiesław
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Bednarz Bogusław Stanisław
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Chrostek Krzysztof Adam
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Nieć Anna Katarzyna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Pohl Marek Arkadiusz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kaleta-Bielec Joanna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Rzepecka Agnieszka Ewa
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Bochnak Andrzej Stanisław
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Domagała Marcin Stefan
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Bruszewski Wiktor Bartosz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Kowolik Jolanta Małgorzata
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Rogalski Krzysztof Marian
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Kramza Marek Andrzej
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Depta Adam Szczepan
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Szafraniec Tadeusz Alojzy
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Łuszcz Elżbieta Bożena
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Zegarlicki Paweł Antoni
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Hanusik Anna Marta
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Niewiadomski Paweł Henryk
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Uszok Piotr Czesław
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Hańko Marek Eugeniusz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Pietrasz Piotr Aleksander
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Białowąs Beata Iwona
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Adamus-Matuszyńska Anna Elżbieta
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Południak Adam Edward
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Godlewski Arkadiusz Mariusz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Stach Adam
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Żabiński Tomasz Jan
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Rojewska Bożena Adela
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Pamuła Michał Marcin
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Beliczyński Artur Bogusław
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Bruszewska-Dubiel Irena Maria
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Folta Zygmunt
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Pełka Irena Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Połoński Jerzy Marian
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Szpyrka Tomasz Grzegorz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Syla Bożena Krystyna
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Koczubik Wojciech Romuald
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Zemelka Jolanta Elżbieta
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Maj-Sroślak Ewa Małgorzata
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Borczyk Roman Sylwester
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Rał Rajmund Stanisław
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Michalik Ewa Grażyna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Hrapkiewicz Helena Maria
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Zagórski Jakub Piotr
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Skowron Adam Janusz
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Węgrzyn Włodzimierz Jerzy
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Chłądzyńska Henryka Kazimiera
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Ostenda Joanna
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Borkowski Łukasz Marek
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Beberok-Surowiec Agnieszka Dagmara
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Suchanek Grażyna Iwona
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Andrychowski Krzysztof Zbigniew
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Inn Adam Szczepan
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Uramowicz Marek Hubert
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Bylica Beata Alicja
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Sarnecka Edyta
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Durska Maria Stefania
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Szymborska Grażyna Danuta
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Handermander-Lewicka Małgorzata Anna
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Rajpert Andrzej Gustaw
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Nowak Dariusz Andrzej
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Olejnik Małgorzata Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Breguła Sebastian Henryk
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Gilewski Adam
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Szczekała Piotr Adam
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Wróżyna Maria Barbara
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Wiśniowski Stanisław
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Bloch Franciszek Augustyn
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Osiecki Bolesław
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Pabian Olga Katarzyna
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Dytkowicz Iwona Wanda
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Chojnacki Michał Maciej
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Czypionka Mariusz Andrzej
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Beliczyńska Maria Jolanta
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Starzyczny Bogdan Wojciech
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Winczura Karolina Katarzyna
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Kamińska Beata Teresa
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Brajlich Iwona Teresa
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Toporek Beata Lucyna
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Kuczyński Aleksander
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Żmidzińska Barbara
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Sylwester Rafał Arkadiusz
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Drybański Andrzej Marcin
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Dominiczewski Łukasz Marek
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Kramza Mirosław Piotr
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Czekański Tomasz Edward
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Ziegler Małgorzata Zofia
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Rogalski Krzysztof Kazimierz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Tlamacz Sebastian Maciej
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Kurzyńska Justyna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Ponikło Iwona Barbara
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Skwara Anita Mirosława
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Smolicha Jerzy Marian
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Gorzelik Barbara Stefania
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Franke Marcin Henryk
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Porczyńska Agnieszka Marta
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Mróz Marek Daniel
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Ziajski Tomasz Karol
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Jakubiec Tomasz Piotr
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Wnęk Barbara Katarzyna
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Paluchiewicz Jerzy Ryszard
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Dolinkiewicz Jerzy Józef
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Lasłowski Edmund Józef
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Luty Michał Janusz
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Zemelka Piotr Krystian
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Klekot Ewa
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Leks-Bujak Elżbieta Aleksandra
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Wieczorek Magdalena Joanna
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Polok Piotr Bronisław
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Stasiak Marta Teresa
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Pronobis Borys Aleksander
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Mrowiec Wiesław Piotr
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Koźliński Mirosław Jerzy
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Rajman Wanda Maria
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Śmigielska Monika Renata
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Czogała Jan Hubert
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Warzecha Adam Sylwester
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Lang Wiesław
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Nawrat Joanna Danuta
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Stanclik Barbara Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Ostenda Aleksander Tadeusz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Dziedzic Magdalena Anna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Kminikowska Izabela Grażyna
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Sobieszczuk Przemysław
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Wróżyna Agata
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Witaszek Szczepan Piotr
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Góral Józef Aleksy
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Krakowska Marzena Beata
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Wolny Tomasz Piotr
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Zawadzki Józef Antoni
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Niemczuk Maria
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Piwowarczuk Jacek
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Jaćwiąg Marcin Rafał
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Twardzik Michał Piotr
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Wiśniewski Piotr Łukasz
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Adamek Marek Piotr
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Starzyński Michał Tomasz
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Bańska Barbara Małgorzata
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Chmielewski Jerzy Ignacy
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Fajfer Sandra Maria
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Zarodkiewicz Włodzimierz Zbigniew
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Kończyk Anna Krystyna
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Gil Marian Andrzej
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Jakubowska Agnieszka
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Przyludzki Andrzej Rafał
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Piaścik Aleksandra Janina
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Pułka Andrzej Kazimierz
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Cygan Wojciech Mirosław
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Mucha Piotr Paweł
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Kotala-Palka Aleksandra Ewa
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Sensuła Barbara Małgorzata
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Pilch Marcin Krzysztof
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Marciniak Barbara Marianna
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Stalmach Marek Adam
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Zakrzewska Natalia Magdalena
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Gorki Włodzimierz Jerzy
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Szreter Anna Barbara
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Kasparek Mirosława Agnieszka
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Piękoś Zofia
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Szmuc Katarzyna Anna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Szołtysek Maciej Marek
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Berdzik Krystyna
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Biskup Halina Irena
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Cichy Józef
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Lara Tomasz Sylwester
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Kamińska Izabela Beata
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Kuś Anna Barbara
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Stolecki Michał Karol
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Świerska Maria
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Cichy Szymon Dariusz
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Karolczuk Grażyna Stanisława
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Rak Antoni Józef
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Bąk Jerzy Adam
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Rogowski Wojciech
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kołodziejczyk Beata Grażyna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Pytel Jacek
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Pudzianowska Jolanta Beata
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Maciejak Anna Barbara
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Kalinowska Beata
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Słota Mateusz Michał
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Szwajcak-Setnik Teresa Maria
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Gręda Barbara Ewa
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Knap Kamil Paweł
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Patalong Marek Eryk
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Pilecki Ireneusz
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Szulc Franciszek Mirosław
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Cień Barbara Maria
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Kędzior Rafał Michał
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Krzuś Marek Andrzej
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Nowara Marek Józef
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Patyński Tomasz
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Barczak Andrzej Stanisław
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Suchanek Piotr Walenty
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Panek Krystyna Zofia
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Szczerbowski Marek Tomasz
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Biskupski Maciej Marek
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Witkowicz Witold Zbigniew
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Michalski Piotr Franciszek
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Kaczyńska Barbara Urszula
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Kosmala Daria Joanna
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Jurasz Bogumiła
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Machnik Bożena Jadwiga
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Dawid Mariusz Adam
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Czerny Lucjan Waldemar
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Juniewicz Stanisław Robert
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Ochwat Magdalena Barbara
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Michałek Maksymilian Piotr
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Szczepanik Karolina Maria
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Gębicka-Matusz Ewa Anna
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Pach Bogdan
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Łukasiewicz Andrzej Tadeusz
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Uchto Dariusz Adam
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Pokorski Zbigniew Jacek
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Laksa Józef Paweł
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Zemelka Danuta Helena
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Korpok Bartłomiej Paweł
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Guzik Maciej Artur
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Bąk Grzegorz Tadeusz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Pazera Adam Mikołaj
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Wróżyna Henryk Ludwik
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Hercig Klaudiusz Mariusz
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Szczepaniec Olimpia Katarzyna
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Jurczyk Ryszard Marian
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Kulczycka Ludwika Barbara
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Klimczak Ewa Grażyna
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Mańka Jerzy Ludwik
Komitet Wyborczy Stronnictwo Demokratyczne Juszczyk Bartosz Maciej
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Bogucka Zofia Estera
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Bakoś Robert Ryszard
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Para-Hewig Mariola Joanna
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Pińkowska Natalia Magdalena
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Piórecka-Karolak Monika Grażyna
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Pawlikowska-Musiewicz Sylwia Ewa
Komitet Wyborczy Wyborców My z Katowic Dzieża Urszula Jadwiga
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Kierot Grzegorz Jacek
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Gawlikowski Witold
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Gacki Henryk Alojzy
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Stępień Damian Paweł
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Wiśnioch Krystyna Wanda
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Krasulak Michał Marian
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Milić-Kozłowska Margareta Marija
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Malik Anna Patrycja
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Stanios Przemysław Jerzy
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Fujawa Jolanta Maria
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Zamorowska Krystyna Grażyna
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Nieć Małgorzata Ewa
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Wazl Piotr Jerzy
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Majcher Wiesław Łukasz
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Stachura Maciej Jurand
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Gonet Marian Damian
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Woźniak Radosław Sebastian
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Wojciechowski Sławomir Mariusz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Cofała Teresa
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Ziemba Krzysztof Romuald
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Adamus-Kowalska Justyna Magdalena
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Lisik Janusz Stanisław
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Dobrowolski Jan Tadeusz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Szuba Olivia Luiza
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Dylus Beata Małgorzata
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Magiera Ewelina Alina
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Miga Sabina
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Duda Krzysztof Marek
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość Kurpanik Szymon Andrzej
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe Zaborowska Hanna Lucyna
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe i Piotr Uszok Olejniczak Zbigniew
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Ziętka Niewęgłowska Bogusława Jadwiga
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem Szymura Adrian Łukasz
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP Mielczarek Krzysztof Zbigniew
Komitet Wyborczy Ruch Autonomii Śląska Tilszer Beata
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?