Targi Pracy w Suwałkach to świetna okazja na zdobycie zatrudnienia. Warto mieć ze sobą CV.
- Nasza firma ciągle się rozwija, dlatego szukamy nowych pracowników. Cieszymy się, że w piątek oraz sobotę spotkamy się z mieszkańcami regionu i będziemy mogli osobiście przedstawić naszą ofertę - mówi Marcin Pietruliński, zastępca dyrektora produkcji firmy Balt-Yacht.
Wśród wystawców obecne będą także firmy szkoleniowe i przedstawiciele służb mundurowych.
- Jako instytucja działająca w ramach wsparcia rynku pracy walczymy z bezrobociem. Działamy na rzecz aktywizacji osób bezrobotnych i poprzez te Targi chcemy pokazać jakie możliwości mają obecnie osoby poszukujące zatrudnienia - wyjaśnia Łukasz Owsiejko, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego "Ares" S.A.

Partnerem Strategicznym Targów jest Centrum Handlowo-Rozrywkowe Suwałki Plaza, które gościć będzie u siebie następujące firmy:
- ASPI
- Agencja Rozwoju Regionalnego "ARES" S.A w Suwałakch
- Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A
- Centrum Szkoleniowe Evikor
- Areszt Śledczy w Suwałkach
- British American Tobacco
- Balt - Yacht
- PZU
- Wojskowe Centrum Rekrutacji w Suwałkach
- ZUS
- Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
- Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
POZNAJ FIRMY, KTÓRE BĘDĄ NA TARGACH
Partnerem targów jest firma ASPI, produkująca narzędzia do przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna.
- Wykwalifikowani pracownicy to obecnie jedno z większych wyzwań pracodawców. Przedsiębiorcy z obszaru działania SSSE S.A. rozwijają swoją działalność i zgłaszają z roku na rok większe zapotrzebowanie na fachowców z regionu - mówi Leszek Dec, prezes SSSE S.A., partner wydarzenia - Targi Pracy w Suwałkach to szczególna okazja, by wystawiający się tu przedsiębiorcy mogli zaprezentować swoje oferty pracy mieszkańcom naszego regionu. Jest to szansa na pozyskanie pracowników z obszaru, w którym prowadzą swoją działalność. Targi ułatwiają nawiązanie kontaktu między pracownikami a pracodawcami - dodaje.
W związku z rozwojem sieci sprzedaży także PZU będzie na Targach poszukiwało osób gotowych na nowe wyzwania i samodzielną pracę.
- Szukamy osób na stanowisko doradcy, którego zadaniem będzie pozyskiwanie i obsługa klientów lub stanowisko menedżerskie, z wyzwaniami takimi jak rekrutacja i zarządzanie sprzedażą zdradza Katarzyna Grygieńć.
Swoje oferty pracy przedstawi także Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach.
- Obecnie posiadamy ponad 90 ofert pracy. Są to głównie prace budowlane, poszukiwani są kelnerzy czy kucharki. Poszukiwany jest także rewident taboru kolejowego i m.in. tę ofertę zaprezentujemy mieszkańcom na targach - opowiada Kamil Czarniawski, dyrektor PUP w Suwałkach.
Dwudniowe Targi Pracy odbędą się w piątek i sobotę, w godzinach 11.00 - 17.00.
Organizatorem Targów Pracy w Suwałkach są: „Gazeta Współczesna” oraz portal internetowy Nasze Miasto.

Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?