Gwiazda Employer Brandingu - Philip Morris nagrodzony za skuteczne budowanie wizerunku pracodawcy

Materiał informacyjny PMPL
Udostępnij:
Czy pracodawca idealny istnieje? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które aktualnie poszukują pracy. Na etapie rozglądania się za nowymi wyzwaniami, warto sprawdzić jak dana firma buduje swój wizerunek i co z tego wynika dla potencjalnego pracownika oraz na jakie benefity może liczyć. Jeśli ktoś zastanawia się np. czy warto pracować w Philip Morris Polska, to według ekspertów z branży, warto – potwierdza to m.in. liczba nagród przyznana w konkursie Employer Branding Stars 2021 czy wyróżnienie Employer Branding Excellence Awards 2021. Firma zdobyła łącznie: nagrodę główną, aż 16 odznaczeń w różnych kategoriach będących odzwierciedleniem ścieżki pracownika oraz 2 wyróżnienia.

Budowanie wizerunku pracodawcy, które przekłada się na to, jak w danej firmie się pracuje, to duże wyzwanie, którego z sukcesem podejmuje się polski oddział Philipa Morrisa. Potwierdza to m.in., EBstars 2021 - narzędzie audytowe, dzięki któremu pracodawcy mogą zmierzyć siłę i efektywność swoich procesów HR-owych. Firma przystąpiła do audytu, którego wyniki jasno wskazują, że na wielu płaszczyznach, te procesy znajdują się na wysokim poziomie. W trakcie analizy zostały sprawdzone m.in. efektywność stosowanych działań, oferty i wartości komunikowane kandydatom oraz pracownikom czy kultura organizacji – zatem aspekty ważne dla obecnych, jak i potencjalnych pracowników organizacji.

Rekordowa liczba odznaczeń

W tym roku do audytu przystąpiło aż 178 firm. Philip Morris zdobył największą liczbę odznaczeń – nagrodę Employer Branding Stars 2021 oraz 16 EBstars na 20 możliwych m.in., w takich kategoriach jak: ścieżka kariery, well-being, benefity, społeczna odpowiedzialność, rozpoznawalność marki czy transparentność komunikacji. Warto dodać, że odznaczenie Emplyer Branding Star przyznawane jest wyłącznie pracodawcom, którzy pozytywnie przeszli weryfikację, jako firma dbająca o budowanie silnej marki pracodawcy.

- Łatwo jest być dobrym pracodawcą w łatwych czasach, jednak sztuką jest pozostać dobrym pracodawcą w czasach trudnych, a z takimi mieliśmy bez wątpienia do czynienia w poprzednim roku. Teraz sytuacja stopniowo się poprawia, jednak w naszym przypadku zawsze stawialiśmy i stawiamy na pracowników. To właśnie z myślą o nich rozwijamy programy, które są dla nich wsparciem. Jest nam niezwykle miło, że zauważają to i doceniają także osoby i instytucje z zewnątrz. Taka liczba nagród naprawdę robi wrażenie i bardzo nas cieszy. Jest także powodem do dumy oraz dobrym potwierdzeniem tego, że obrany przez nas kierunek oraz realizacja działań całego zespołu Philip Morris Polska, ma sens. Mogę też obiecać, że nie zaprzestajemy w staraniach i nadal będziemy pracować nad tym, aby Philip Morris Polska był atrakcyjnym pracodawcą, dla każdego potencjalnego kandydata, bo tu naprawdę dobrze jest byćkomentuje Anita Rogalska, Członkini Zarządu ds. Kapitału Ludzkiego i Kultury Organizacyjnej Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie.

Udana końcówka roku

Do listy nagród otrzymanych w ostatnim czasie Philip Morris może dołączyć także dwa wyróżnienia przyznane w konkursie Emplyer Branding Excellence Awards 2021. Ideą konkursu, który został zorganizowany przez HRM Institute już po raz dziesiąty, jest nagrodzenie i zaprezentowanie najlepszych praktyk employer brandingowych w Polsce oraz szerzenie dobrych praktyk, które mogą stać się wzorem i inspiracją dla innych pracodawców. Firma Philip Morris została doceniona w kategorii „Strategia EB powyżej 100 tys. zł” oraz „Strona internetowa / zakładka kariera”, którą najczęściej odwiedzają kandydaci poszukujący rozwoju swojej ścieżki kariery w ramach organizacji PM.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Gwiazda Employer Brandingu - Philip Morris nagrodzony za skuteczne budowanie wizerunku pracodawcy - Nasze Miasto

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie