Gazeta Gminy Suwałki – online

Materiał promocyjny Gazeta Gminy Suwałki
Udostępnij:
Na terenie gminy Suwałki przez ostatnie trzy lata działo się bardzo dużo. Samorządowi udało się zrealizować wiele istotnych inwestycji, wyremontować drogi, wyposażyć szkoły oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. Gmina nieustannie wdraża też szereg ekologicznych rozwiązań, będąc tym samym doskonałym przykładem dla swoich mieszkańców. Warto podkreślić, że zarówno seniorzy jak i najmłodsi w wolnym czasie zawsze mogą skorzystać z organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury licznych zajęć podczas, których zdobywają wiedzę zgodną z ich zainteresowaniami. Nie można też pominąć wspaniałej integracji mieszkańców podczas licznych imprez, koncertów, czy też wspólnego oglądania filmów w plenerze.

Właśnie mija półmetek kadencji samorządowej wójta Zbigniewa Mackiewicza, któremu dzięki dobrej i zgodnej współpracy z Radą Gminy udaje się skrupulatnie realizować wszystkie zapowiadane przed wyborami inwestycje.

Wszystkich naszych Czytelników serdecznie zachęcamy do lektury specjalnego wydawnictwa jakim jest Gazeta Gminy Suwałki, zobaczcie jak gmina się rozwija, mimo wielu przeciwności związanych z pandemią. Wszystkim, którzy do tego się przyczyniają – serdecznie gratulujemy!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Dodaj ogłoszenie