Emocjonujący mecz i upragnione zwycięstwo. Siatkarze Ślepska nie zawiedli kibiców [zdjęcia]

Anna Gryza - Aneszko
Ślepsk Malow Suwałki pokonał Trefl Gdańsk (3:1). Wczorajsze spotkanie to aż 2,5 godziny walki. Od pierwszych minut widać było, że w meczu nie zabraknie emocji.

To była wyrównana walka, a siatkarze z Suwałk i Gdańska toczyli zażarty bój o każdy punkt. Pierwszy set zakończył się szczęśliwie dla siatkarzy z Suwałk, którzy wygrali na przewagi 26:24. Drugi set należał do gości (18:25). Suwalczanie szybko się zrehabilitowali i w kolejnych setach pokonali Trefl Gdańsk (29:27, 27:25).

MVP wczorajszego meczu został przyjmujący Ślepska, Miran Kujundzić.

Kolejny mecz biało - niebieskich już w niedzielę. W Rzeszowie zmierzą się z miejscową Resovią.