Wybierz region

Wybierz miasto

  Żywa Biblioteka

  Biblioteka Publiczna im. M.Konopnickiej w Suwałkach
  Suwałki, ul. Plater E./33 a, +48 87 565 62 46

  15:00 Sobota, 19 maja

  • Wstęp wolny

  Biblioteka Publiczna w Suwałkach zaprasza na kolejną edycję „Żywej Biblioteki”.

  „Żywa Biblioteka” to jednodniowa akcja, która polega na rozmowie „w cztery oczy” z przedstawicielami grup spotykających się ze stereotypami, uprzedzeniami i dyskryminacją. W tym dniu to ludzie są „Książkami”, a „Czytelnik” może czytać w nich jak w otwartej księdze w myśl zasady, że nie ocenia się książki po okładce. Główną ideą akcji jest popularyzowanie wartości tj.: otwartość, różnorodność i prawa człowieka.
  „Żywe Książki” to osoby reprezentujące grupy społeczne obarczone stereotypami oraz narażone na wykluczenie i dyskryminację, które poprzez osobistą rozmowę z Czytelnikiem propagują otwartość, szacunek dla drugiego człowieka i różnorodność.

  Podczas tej edycji Żywej Biblioteki w Suwałkach można będzie porozmawiać z następującymi tytułami: Ateista/Ateistka, Bankrut-biznesmen, Osoba chorująca na stwardnienie rozsiane, Osoba chorująca na anoreksję, Osoba homoseksualna, Trzeźwy Alkoholik.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ