Wybierz region

Wybierz miasto

  Niedziela z Teatrem Efemerycznym: Trzy monodramy i koncert

  Sala granatowej Suwalskiego Ośrodka Kultury
  Suwałki, ul. Teofila Noniewicza/71

  17:00 Niedziela, 8 lutego

  • 15zł

  Moskwa-Pietuszki” w wykonaniu Jacka Sawickiego, „Oskar i pani Róża” w wykonaniu Samuela Sambora, „Bez mojej zgody” w wykonaniu Martyny Kleszczewskiej oraz koncert Young Jazz Quartet.

  Monodram „Moskwa-Pietuszki” w wykonaniu Jacka Sawickiego podbił serca publiczności. Bilety na październikową premierę rozeszły się w oka mgnieniu, a w grudniu, gdy spektakl ponownie był pokazywany w SOK, z kasy zniknęły… jeszcze szybciej. Kto jeszcze nie widział świetnego monodramu z brawurową rolą Jacka Sawickiego, ten będzie miał okazję 8 lutego. Z zakupem biletów nie można jednak zwlekać, bo niektórzy na pewno chętnie wybiorą się na „Moskwę -Pietuszki” po raz drugi, a nawet trzeci.

  Adaptacja tekstu: Jolanta Hinc-Mackiewicz i Jacek Sawicki

  Opracowanie muzyczne: Jacek Sawicki

  Efekty dźwiękowe i studio nagrań: Jacek Racis

  Reżyseria: Jolanta Hinc-Mackiewicz

  Czas trwania: 80 minut

  Scenografia została stworzona dzięki uprzejmości Jolanty Suchockiej i Jana Mazgaja z PKP CARGO S.A. w Suwałkach.

  OSKAR I ROŻA monodram Samuela Salamona wg Erica-Emmanuela Schmitta

  reż. Jolanta Hinc-Mackiewicz

  Monodram powstał na podstawie książki Erica-Emmanuela Schmitta pt. „Oskar i pani Róża” z 2002 roku.

  „Oskar i pani Róża” w wykonaniu Samuela Salamona to drugi monodram w reżyserii Jolanty Hinc-Mackiewicz na podstawie książki Erica-Emmanuela Schmitta. Wcześniej powstał spektakl „Łucja i Róża”, w którym występowała Iga Borejszo.

  Monodram powstał na podstawie książki „Bez mojej zgody”, która opowiada historię Annie. Dziewczynce nic nie dolega, ale żyje tak, jakby była obłożenie chora. W wieku 13 lat ma już za sobą niejedną operację, wielokrotnie oddawała krew, żeby utrzymać przy życiu swoją starszą siostrę Kate, która w dzieciństwie zapadła na białaczkę. Annie została poczęta w sztuczny sposób, tak aby jej tkanki wykazywały pełną zgodność z tkankami siostry. Aż do tej pory akceptowała tę swoją życiową rolę. Teraz jednak dojrzewa do podjęcia decyzji, która podzieli jej rodzinę, a dla ukochanej siostry będzie wyrokiem śmierci.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy nadajesz się na studia medyczne?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.