Zabójstwo w centrum miasta. Kobieta zadała śmiertelny cios

msiZaktualizowano 
Polska Press
W Suwałkach 24 - letni mężczyzna został zamordowany przez 28 - letnią kobietę.

Do zabójstwa doszło w sobotę (13 kwietnia) o godz. 18 w mieszkaniu przy ul. Sejneńskiej.

24 - letni meżczyzna został ugodzony nożem prosto w serce przez 28 - letnią kobietę.

Czytaj również:Ogień strawił dom, samochody i nowe rowerki Kostka i Tymona

Kobieta wychowała się na osiedlu Północ, a przez ostatnie lata mieszkała w centrum miasta. Ma dwójkę małych dzieci.

28-latka została zatrzymana przez policję. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z KMP w Suwałkach i prokuratura.

Tu oglądasz: Uwaga kierowcy! Są nowe znaki drogowe

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.15 19:11:02

Mojej mamy koleżanka widziała jak tą babę zamykali w kajdanki

2019.04.15 18:35:14

Biedne dzieciaczki

2019.04.15 15:41:57

A w innych miastach to święte krowy mieszkają. Dzieje się to wszędzie i Warszawa i Kraków i Poznań i Katowice. W małych i dużych miastach. A do Suwałk nie musisz przyjeżdżać bo to przecież dziura. Może sam mieszkasz w dziurze.

2019.04.15 15:33:01

nie przyjeżdżają tu na wczasy, bo strach będzie chodzić po ulicach.

2019.04.15 15:29:23

taka dziura jak w twoim mózgu?

2019.04.15 14:02:48

Suwałki jak kobieta . Piękna okolica a po środku dziura

2019.04.15 13:08:25

Jak nie kradną to zabijają



Zajebiscie. Wczasy w Suwałkach jak w ciechocinku

2019.04.15 11:50:59

Znając okolicę i suwalskich rycerzy zapewne gościu chciał ją zgwałcić i nie docierało że nie. W sumie po komentarzach widać że "rycerze" już tu są.

2019.04.15 10:57:13

To w tych suwałkach taka ostra patolka sie szerzy że strach tam jechać

2019.04.15 09:30:44

Baby gorsze od facetów!!! Wełbach się poje....!!!

2019.04.15 08:22:38

Jakieś zawistne kurwisko 😂