Temperatura w cieniu przekracza 30 stopni Celsjusza. Seria upałów nie dla wszystkich jest dobrą wiadomością. Okazuje się, że jest wiele tricków, które ułatwią nam przetrwanie tropików, które zapanowały w naszym kraju. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do przeglądu.


Hallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ejka (gość)

Ja kocham upały ale tylko na plaży. Mieszkam na poddaszu więc u mnie upały do tej pory to była istna masakra, i to był jedyny czas kiedy się cieszyliśmy, że polska pogoda ogólnie nie rozpieszcza. Rok temu mąż zainstalował markizy fakro, to takie zewnętrzne niby rolety. Są o wiele lepsze niż rolety dlatego piszę niby rolety ;)

Aśka (gość)

Wiatrak, cisowianka, lekka sałatka i chłodniczek zamiast stania nad parującymi garami i jest OK. Jak lipiec był zimny to wszyscy narzekali, a jak sierpień jest upalny, to też źle. Ja tam się cieszę z pięknej pogody

GZYL (gość)

Poleć, udostępnij na FB , rozkmiń, puść dalej- jabym to dla ciebie zrobił.
https://www.youtube.com/watch?v=e8VVSA2pzKo&t=1s

Kąpieliska w regionie łódzkim (gość)

Podane sposoby są dobre ale oczywiście najbardziej popieramy ten ostatni czyli kąpiele. Dla nas najlepsza opcja to jednodniowy wyjazd nad wodę o ile mamy taką możliwość. Chętnie doradzimy gdzie się wybrać nad wodę w regionie łódzkim. Zapraszamy do odwiedzania https://www.facebook.com/odkrywcyjezior/

blasko (gość)

Wiatrak najlepszy rozwiązaniem oczywiście poza basenem, ale wiatrak mały i tani bo 40 zł w jakimś media expercie czy innym to mały wydatek.