Za co mężczyźni uwielbiają kobiety? Jest wiele powodów. Jedne są bardziej wyszukane, inne mniej. Wiele z nich jest widocznych na tych zdjęciach. One mówią więcej, niż tysiąc słów.


Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anna (gość)

Płytkie ... a później się dziwicie, że młodzi ludzie patrzą tylko na wygląd :-/
Kto zaakceptował ukazanie tej 'galerii'??

Kobieta To Człowiek Nie Przedmiot (gość) (Karolina)

PS: Co to znaczy "ładna".
Często w tym w czym masy widzą piękno - ja nie widzę.
A często tam gdzie masy nie dostrzegają nic albo niewiele - ja widzę piękno.
NIE MA WZORCA NA POSTZREGANIE PIĘKNA. Są kodowane wzorce za pomocą zależności: A-piękno, B-piękno, C-brzydota. Natrętnie powielane i zapamiętywane skojarzenia. Tak działa programowanie... ;)

Warto to zauważyć i popatrzeć na to... z boku. ;)

Kobieta To Człowiek Nie Przedmiot (gość) (Karolina)

To nie prawda! To stereotyp. Ludzie są głębsi, ale głupota pływa na wierzchu i dlatego jest często widoczna.
I kobieta to NIE JEST płeć piękna. Przynajmniej dla mnie.
To kolejny spłaszczający schemat i powielany bezmyślnie frazes.. Ja gustuję w mężczyznach i dla mnie mężczyźni są płcią piękną. Moja estetyka i seksualność. :)

Kobieta To Człowiek Nie Przedmiot (gość)

SŁABE, PRYMITYWNE, PŁYTKIE I MARNE! SEKSIZM STOP!!!
Seksizm też mówi sam za siebie - żałosne: Moje Miasto Warszawa
Propagowanie głupoty!
Na prawdę myślicie, że każda kobieta i mężczyzna to worek z identycznymi istotami i ze każdy w wywalonych pośladach widzi coś normalnego/mądrego/słusznego/ładnego i to jest powód dla którego lubi drugą osobę?
Swoją drogą kobiety- ocknijcie się, po co nosić coś co potem podciągacie i co jest niewygodne.
Może po prostu zrezygnujemy z gaci jako ludzie i chodźmy bez nich - nie będzie sytuacji, że podciągamy nałogowo coś, czego i tak podciągnąć się nie da z braku materiału...

Głupota ludzka pojemny worek. Mieści się w niej i niezrozumienie i nieświadomość i spłaszczanie spraw i nabyte kody/nawyki/schematy myślenia(i reakcji) i.... seksizm.

Nie promujcie GŁUPOTY i przedmiotowego traktowania/pokazywania jednej z płci. Kobieta nie towar i nie obiekt seksualny (schematycznie pokazany w dodatku), tylko Człowiek. jak można tak spłaszczać natrętnie i natrętnie tak wielowymiarowe istoty!!!???
I jak można się dobrze czuć będąc tak spłaszczonym?

Aż mdło od nadmiaru tej głupoty....
Piękno? Gdzie!? W GŁUPOCIE????
Litości....

Karolina (gość)

To smutne a zarazem żałosne że mężczyźni lubią kobiety tylko za ich ładny wygląd. Niestety lubią tylko te ładne i zgrabne... jakby powłoka cielesna to był jedyny atut płci pięknej!

Moderatorka forum Głuszycy ada szurman to arabska k urwa (gość)

Moderatorka forum Głuszycy ada szurman to arabska k urwa
Mało kto wie, że moderatorka tego forum Ada Szurman to zwykła cicha prostytutka spotykająca się z arabusem za kasę. Widziano ją jak wsiadając do samochodu araba gorąco się z nim pocałowała i i gdzieś pojechali.
Jak chcecie zobaczyć jej kurewską mordę to tutaj

http://www.twoje-sudety.pl/index.php?action=show&type=news&id=823&PHPSESSID=apxmjvfqxzt

https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/b7/0e/5193c4184488e_o,size,54x54,q,100,h,c439dc.jpg

Ada Szurman to znajoma pedofila i zoofila dariusza kwietnia i jego kochanka dlatego usuwa o nim prawdę z tego forum bo się dobrze znają i z nieoficjalnego źródła od innej kochanki kwietnia wiemy, że przez krótki czas jebała się z kwietniem na sex kamerce w towarzystwie słodkiej cycatki.
Ada Szurman to jak się okazuje dobra znajoma słodkiej cycatki, która spiknęła kwietnia z Adą. Ta cała słodka cycata zostawiła kwietnia dla jego kumpla Tadeusza Krasnojarskiego, który prowadził kwietniowi kilka miesięcy forum, ale się poznał na kwietniu i go zostawił. Teraz kwiecień ma układ z Adą szurman, która usuwa wszystkie posty o kwietniu, które pokazują jego patologię.
Jesteśmy w trakcie budowy strony internetowej ze wszystkimi informacjami na temat tej semickiej ździry Ady Szurman by każdy w przyszłości wiedział jakie to kurwiszcze.

Gostek (gość)

Myślę, że za ładny uśmiech, bo nawet jak zgrabna dziewczyna ma minę jakby chciała cię zabić to już odechciewa się z nią gadać.