W środę w Klubie Garnizonowym odbyła się pierwsza część XIX Gali Teatrów Przedszkolnych. Zaprezentowało się na niej pięć placówek.

Przedszkole nr 5 przedstawiło spektakl "Kaczka Dziwaczka", przedszkole nr 6 - "Kolorowe kredki", przedszkole nr 7 - "Na smutki... krasnoludki", przedszkole nr 10 - "Spotkanie bajek", przedszkole nr 3 - "Czerwony Kapturek - jak było naprawdę"

- Jest to XIX gala, którą ja prowadzę. Dzieci nim wystąpią są bardzo zestresowane. Jednak, jak sami mówią, w czasie występu trema im przechodzi - mówiła Małgorzata Kalinowska, nauczycielka z przedszkola nr 1.

Suwałki. Ulice rozkopane. Firma, która miała je budować, milczy

Drugi dzień gali odbędzie się jutro o godzinie 10, wystąpi wówczas przedszkole nr 4, 1, 8 oraz 2.

- Wydarzeniu towarzyszy też konkurs plastyczny pt. "Krajobraz Polski w Oczach Dziecka" nawiązujący do 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę - opowiadała Małgorzata Penczek, dyrektor przedszkola nr 1 w Suwałkach.

Łącznie w czasie gali wystąpi 120 uczestników, każde z nich otrzyma pamiątkowy dyplom, zaś każda prezentująca się grupa wspólną nagrodę. Jej organizatorem, tak jak i w latach poprzednich jest przedszkole nr 1.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!