Występy gwiazd, zmagania tancerzy i ogromne emocje. Finał 8. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Telewizji Polsat już za nami. O Kryształową Kulę walczyły dwie pary: Kasia Dziurska i Tomek Barański oraz Beata Tadla i Jan Kliment - i to właśnie oni ostatecznie zwyciężyli. Kliknij w zdjęcie i zobacz jak wyglądała rywalizacja.

W finale 8. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" na parkiecie pojawili się wszyscy uczestnicy, którzy wcześniej odpadli z programu. Wystąpili także muzyczni gocie specjalni - Sławomir i Kajra, Margaret oraz Grzegorz Hyży. Tancerze, którzy biorą udział w show zatańczyli też ogniste tango.

Najwięcej emocji jak zwykle wzbudziły jednak ostatnie tańce finałowych par. Po pięknych tańcach w wykonaniu finalistów i pełnym emocjonującego oczekiwania głosowaniu 8. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wygrali Beata Tadla i Jan Kliment.


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Co podpis macie dane w opisie moje (gość)

Nie rozumiem wpisuje bytów nasze miasto a tam wyskakuje Beata Tadla i finał tańców z gwiazdami porażka!!!

gość (gość)

Zwykła prymitywna (ale widać nadal skuteczna wśród celebrytów) ustawka Polsatu, Tadli i Kreta. Od samego początku było wiadomo, że ona wygra. A cały cyrk z ich rozstaniem był pod publiczkę. Teraz wrócą do siebie i kasa na spłatę kredytu jest, a prostactwo się podniecało.

xxx (gość)

13 edycja powinna być konkursem pomiędzy zwycięzcami poprzednich 12 edycji... i na tym powinna zakończyć się emisja tego SHOW...
Jest kilka programów rozrywkowych, gdzie występują znani, a nie szary człowiek, a nagrody przekazywane są na szczytne cele, a nie do prywatnej kieszeni "gwiazd", które i tak mają te kieszenie wypchane po brzegi. Wtedy taki program (z udziałem znanych) ma sens...
Niemniej jednak cieszę się z wygranej tej pary. bo Janek jest bardzo sympatycznym człowiekiem i choćby dla tego w moim odczuciu powinien był wygrać ten program.