Warunki jak w hotelu? Tak wyglądają polskie więzienia od środka [ZDJĘCIA]

Dla jednych to hotel na koszt państwa, dla innych upiorne miejsce, gdzie nikt nie powinien się znaleźć. Jak wyglądają od środka polskie więzienia? Zajrzeliśmy do cel największych zakładów karnych w Warszawie, Łodzi, Krakowie. Kliknij w zdjęcie, aby poznać ich wygląd.

Wideo

Red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.08.2018, 08:18

Prawda jest taka w więzieniu jeśli masz pieniądze masz wszystko,jedyne czego brak to wolność... Chodź teraz większość więźniów pracuje na wolności

25.05.2018, 12:49

Sranie w banie. Zwinięcie kiełbasy to mała szkodliwość społeczna. Nawet jeśli wyrok jest, to za to się nie siedzi. Nie wiesz co piszesz. Poza tym często jest kara typu grzywna, mandat, zawiasy, itp.

25.05.2018, 12:45

Jakoś mi ich nie szkoda :-) Kara musi być karą. Dałabym im pomieszczenie z gołym betonem, bez toalety i łóżka, takie 1,5/1,5 m. niech robią pod siebie i zastanowią się następnym razem co czynią :-)
Może wszy i pchły się trochę najedzą to będzie z tych "ludzi" jakiś pożytek :-D

16.05.2018, 12:06

Hotel paskudny obsługa paskudna jedzenie paskudne wyżucałem jedzenie za okno dla klawiszy bo jęczą ciągle ze mało zarabiają wy podatnicy łaski żadnej nie robicię ze płacicie na złodziei takie jest prawo zamykają według prawa i możecie tylko płacić i jęczeć a ja za ten hotel nic nie płaciłem wy płacicie

15.05.2018, 08:55

łapy ucinac złodziejom, zamkniecie w wiezieniu to sa dalesze straty podatnik musi takiego @@@ zywic

12.05.2018, 15:54

To nie hotel ...Więźniowie dostają często przeterminowane produkty ... za byle co idziesz do aresztu na 8 mies a jak chcesz wyjść na dozór to przeciągają Ci jak mogą sprawę .... kto nie był niech się nie wypowiada ... do tego więźniowie są mieszani ...

11.05.2018, 21:34

Zabojca dostaje 1 rok na 3 w zawiazach ....cukrzyk zje baton bo musi w sklepie i dostaje rok odsiadki co wy mozecie wiedziec gowno wiecie Taka sytuacja .... Matka nie ma dac co zjesc dzieciom zwinie kielbase maslo lub chleb dostaje 8 miesiecy a pedofil chodzi po wolnosci co wy wiecie ..... Gow..

11.05.2018, 21:31

Jak kur.. zaden z was nie siedzial nie piszcie takich bzdur . Hotel moze macie w domu darmozjadzi ? Idz jeden z drugim sprobujcie .Wczasy ? chcialbys takich ? Chu.. wiesz i nigdy sie nie dowiesz .Place podatki od najmlodszych lat noga mi sie podwinela i co Ty jeden z drugim mozecie o tym wiedziec . Ciu.. ktorzy siedza na garnuszku mamusi i ogladaja za duzo kablowki

11.05.2018, 14:54

w POllsce powinny być więzienia jak w Chinach czy Korei Północnej, a nie mają jak w hotelach 4 gwiazdkowych.

09.05.2018, 18:48

Klawisze w kryminale żarcie z kuchni wynoszą do domu całe torby w każdym kryminale tak jest pozamykac klawiszy wszystkich żeby nie złodzieje to klawisze nie mieli by co żryć