Warszawska restauracja MOMU wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i postanowiła - poza jedzeniem - zaoferować coś zupełnie unikalnego. W przestrzeni baru będzie można zdobyć ubrania zaprojektowane przez słynny duet Parprocki&Brzozowski i to w bardzo okazyjnych cenach.

- Wyprzedaż kolecji PLANTS w MOMU znów powraca - tym razem ostatecznie. Jeśli podobało Wam się, co stworzyliśmy z duetem Parprocki&Brzozowski w wiosennej odsłonie, macie szansę powtórzyć zakupowy szał na Wierzbowej 9/11 - zapowiadają organizatorzy.

Wyjątkowe ubrania w cenach do -70% możecie zdobyć 25, 26 i 27 sierpnia w godzinach od 10:00 do 17:00 w tymczasowym butiku restauracji MOMU. Czekać tam na was będą ulubione modele LOVE i HOT oraz cała reszta z kolekcji PLANTS - w ostatniej szansie do nabycia w promocji.
Zobaczcie też:
Cacofonia Milano. Biznes dwóch sióstr ze sztuką w roli głównej [ZDJĘCIA, WIDEO]


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!