W podsuwalskim Brodzie Starym doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęły dwie młode osoby.

20 czerwca, około godziny 19-stej w miejscowości Bród Stary doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jadące z Suwałk w kierunku miejscowości Potasznia Audi, wpadło w poślizg i wypadło z drogi. Kierujący autem 29-letni mieszkaniec Suwałk stracił panowanie nad pojazdem, który uderzył bokiem w słup trakcji elektrycznej.

Poszukiwany, bez prawa jazdy i pijanyW wyniku zderzenia na miejscu śmierć poniosła 19-letnia mieszkanka Suwałk. W szpitalu zmarł drugi uczestnik wypadku 31-letni pasażer. Trzecia 19-letnia pasażerka ze wstrząśnieniem mózgu i ogólnymi potłuczeniami ciała trafiła do szpitala. Czwarty pasażer, jak i kierujący nie odnieśli żadnych urazów. Kierowca był trzeźwy. Został jednak zatrzymany w policyjnym areszcie.

19-latek zerwał z szyi złoty łańcuszek i uciekłTeraz suwalscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.

Pobili bo nie miał papierosówŹródło: KMP w SuwałkachBurza w Polsce, zobacz gdzie teraz jest!!!


Duży i Mały Szlak Tatarski
Atrakcje Biebrzańskiego Parku Narodowego
Turysta w Białowieskim Parku Narodowym
Regionalne potrawy województwa podlaskiego


Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!