Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Właśnie ruszyła tegoroczna edycja „Szlachetnej paczki”. Na stronie internetowej kampanii można już wybrać rodzinę, która otrzyma podarunek świąteczny i wsparcie.

Rodziny proszą o żywność, środki czystości, buty i ubrania dla dzieci, artykuły szkolne czasami o jakiś sprzęt AGD lub meble.

Podaj przepis na świąteczne danie z woj. Podlaskiego

W Augustowie i okolicach jest 76 rodzin objętych akcją. Są to rodziny z terenów wiejskich i z miasta Augustów. Na stronie szlachetnapaczka.pl jest dostępna baza rodzin z Augustowa i innych miejscowości woj. podlaskiego. Do akcji przyłączyły się również Suwałki, , Białystok, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Krypno i Zambrów.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Napisz!
Poinforuj nas o swojej imprezie
Dodaj za darmo swoją firmę do naszej bazy

Aby dowiedzieć się więcej i wziąć udział w akcji, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

Magazyn paczek będzie się mieścił przy Zespole Szkół Ogólnokształcących ul. Śródmieście 31 w dniach 10 grudnia ( 16- 19); 11- 12 grudnia (10-19).

Źródło: augustow.24.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!