20 sierpnia, o godzinie 13.00 na ulicy Reja w Suwałkach odbyła się długo oczekiwana uroczystość - symboliczne wbicie łopaty pod przebudowę ulicy . Na uroczystościach byli goście z Białegostoku: Ignacy Jasionowski - ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
20 sierpnia, o godzinie 13.00 na ulicy Reja w Suwałkach odbyła się długo oczekiwana uroczystość - symboliczne wbicie łopaty pod przebudowę ulicy .

Na uroczystościach byli goście z Białegostoku: Ignacy Jasionowski - Wicemarszałek Województwa Podlaskiego, z którym Prezydent miasta Suwałk podpisał umowę o dofinansowanie inwestycji, oraz przedstawiciele wykonawcy z Warszawy dyrektorzy: Jerzy Adam Wójcik Dyrektor oddziału Infrastruktury Komunikacyjnej Północ Budimex Dromex, Andrzej Truszkowski Dyrektor Rejonu I i Krzysztof Lenart Dyrektor do Spraw Warunków Kontraktowych, Marek Olszewski kierownik kontraktu oraz Robert Nowiński - kierownik budowy . Był też pan Włodzimierz Marczewski Przewodniczący Rady Miasta z zastępcami i radnymi, szefowie spółek miejskich i zakładów komunalnych.

Na modernizację ulicy Reja miasto otrzymało dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 90% kosztów kwalifikowanych czyli około 30 milionów 150 tysięcy złotych.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!