Skierowano do Sądu Rejonowego w Suwałkach II Wydział Karny akt oskarżenia p-ko Danielowi M., Pawłowi K., Cezaremu Cz. i Mariuszowi T. jako oskarżonym o to, że: w dniu 09.05.2009r. około godz. 4.00 w m.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Skierowano do Sądu Rejonowego w Suwałkach II Wydział Karny akt oskarżenia p-ko Danielowi M., Pawłowi K., Cezaremu Cz. i Mariuszowi T. jako oskarżonym o to, że:

w dniu 09.05.2009r. około godz. 4.00 w m. Kaletnik działając wspólnie i w porozumieniu z ustalonym nieletnim wzięli udział w pobiciu Damiana K. w ten sposób, że zadawali pokrzywdzonemu ciosy pięściami, kopali go po całym ciele, używając przy tym twardego spiczastego narzędzia spowodowali u pokrzywdzonego obrażenia ciała, które spowodowały realny stan zagrożenia życia Damiana K., tj. o czyn z art. 158 § 2 kk,

w miejscu i czasie jak wyżej działając wspólnie i w porozumieniu z ustalonym nieletnim wzięli udział w pobiciu Artura K. w ten sposób, że uderzali go pięścią w twarz, kopali po całym ciele w wyniku czego spowodowali u pokrzywdzonego obrażenia ciała, naruszyły prawidłowe funkcjonowanie czynności narządów ciała na okres przekraczający dni 7
i narazili pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszkodzenia ciała, tj. o czyn z art. 158 § 1 kk.


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!