19 sierpnia o godz. 20.00, w Siedzibie Teatr-Akcji ul. Sejneńska 18, w Suwałkach, odbędzie się Koncert zespołu WA-DA-DA Projekt WA-DA-DA powstał w 1996r.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
19 sierpnia o godz. 20.00, w Siedzibie Teatr-Akcji ul. Sejneńska 18, w Suwałkach, odbędzie się Koncert zespołu WA-DA-DA

Projekt WA-DA-DA powstał w 1996r. z inicjatywy Dominika Muszyńskiego i był kontynuacją zespolu G'RASSTA. W języku swahili 'wadada' oznacza 'pokój i milośc W chwili obecnej zespól liczy 6 osób i gra muzyke inspirowana tradycyjnymi rytmami Afryki, Kuby oraz Brazylii ze sporą domieszką słowianskiego ducha.

Instrumentarium stanowią przede wszystkim bębny: afrykańskie djembe i dunduny, kubańskie conga, agogo, cowbell, shekere oraz cała masa rozmaitych perkusjonaliów. Calości brzmieniowej dopełnia kobiecy wokal, momentami subtelny, niekiedy jednak dobitny.

Zespól dużo koncertuje, do tej pory zagrał kilkaset koncertów na terenie calej Polski oraz za granicą, na swoim koncie ma występ na festiwalu Woodstock oraz trasę koncertową po Czechach.
AKTUALNY SKŁAD ZESPOŁU
Dominik Muszyński
Barbara Mikulska
Artur Hulinka
Rafał Jakubski
Piotr Pomianek
Kuba Ratowski
DYSKOGRAFIA
Afro Cuban Gruzjo Folk (kaseta 1998)
Etnobit (CD 2007)

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!