Suwałki: Funkcjonariusz Aresztu Śledczego Mistrzem Europy!

hel
Areszt Śledczy Suwałki
Funkcjonariusz działu ochrony z Aresztu Śledczego w Suwałkach sierżant Adrian Mikulewicz zajął I miejsce na Mistrzostwach Europy. Zdobył złoty medal w walkach sport Jiujutsu, srebrny w Sportowa Samoobrona Jiujutsu i brązowy w Realistycznej Samoobronie Jiujutsu.

Sukces funkcjonariusza na Mistrzostwach Europy w Sport Jiujutsu, które odbyły się 1 grudnia w Chrzanowie umożliwił mu zakwalifikowanie się w następnym roku na Mistrzostwa Świata w Gruzji.

Sylwester miejski pod chmurką w Suwałkach. Znamy gwiazdę wieczoru {ZDJĘCIA]

Warto zauważyć, że to nie są jedyne osiągnięcia naszego mistrza w tej dziedzinie sportu. Należy tu wspomnieć o jego wcześniejszych osiągnięciach:
Rok 2016, Światowe Igrzyska Sztuk Walk w Bawarii - I miejsce - złoty medal – w walkach Sport Jiujutsu, III miejsce - brązowy medal – w Live Combat Kickboxing, IV miejsce – w Realistycznej Samoobronie.
Rok 2015, Mistrzostwa Świata w Jaworznie - I miejsce – złoty medal – w walkach Sport Jiujutsu, II miejsce – srebrny medal – w Realistycznej Samoobronie.
Ponadto sierż. Adrian Mikulewicz od 2006 roku reprezentując Służbę Więzienną, brał udział w zawodach technik interwencji i samoobrony organizowanych przez Okręgowe Inspektoraty Służby Więziennej, zajmując miejsca na podium i tym samym kwalifikując się do Mistrzostw Polski Technik Interwencyjnych w Kaliszu, w których również zajął wysokie miejsce.

Tu oglądasz: Koniec L4. Czas na e-zwolnienia