14 sierpnia br. w godz. 14.30 - 18.00 na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach odbędzie się Festyn "Ze zdrowiem na Ty". Podczas jego trwania dzieci i młodzież oraz dorośli będą mogli ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
14 sierpnia br. w godz. 14.30 - 18.00 na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 11 w Suwałkach odbędzie się Festyn "Ze zdrowiem na Ty".

Podczas jego trwania dzieci i młodzież oraz dorośli będą mogli zmierzyć poziom cukru, ci-śnienie tętnicze krwi i tkankę tłuszczową, dowiedzieć się na temat profilaktyki uzależnień oraz skorzystać z propozycji różnych gier i zabaw sportowych m.in. mecz piłki nożnej, strze-lanie z łuku, rzuty do celu, malowanie kredą i farbami itp.
Pomocą w organizacji Festynu służą wolontariusze uczestniczący w organizowanej przez PRYZMAT międzynarodowej wymianie młodzieży z Portugalii, Łotwy, Litwy i Polski, od-bywającej się w tych dniach na Suwalszczyźnie.
Festyn „Ze zdrowiem na Ty” realizowany jest przy wsparciu finansowym Miasta Suwałki.


źrodło: Pryzmat

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!