Z okazji Dnia Kobiet Kompania Piwowarska zachęca panie, by… nawarzyły piwa, także w Białymstoku!

Browary Kompanii Piwowarskiej już po raz trzeci otworzą się na panie. 9 marca studentki kierunków technicznych z Wielkopolski, Śląska, Podlasia i Małopolski będą mogły poznać tajniki pracy browarników i dowiedzieć się więcej o ścieżkach kariery w firmie. KP chce w ten sposób zachęcić je do aplikowania do branży uważanej za typowo męską.

Browar Dojlidy zaprasza wszystkie Studentki kierunków technicznych na Dzień Otwarty, który odbędzie się 9 marca br. w godz. 10:00 - 14:00.

Podczas spotkania młode panie poznają świat produkcji piwa, dowiedzą się jak wygląda praca kobiet w browarze i jaką ścieżkę kariery oferuje Kompania Piwowarska kobietom. Sprawdzą też na czym polega panel sensoryczny, weźmie udział w grze szkoleniowej, a na zakończenie porozmawiają o roli kobiet w biznesie.

Termin zgłoszeń: do 1 marca br. Liczba miejsc jest ograniczona.Aby wziąć udział w Drzwiach Otwartych już dziś wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@kp.pl w tytule wpisując Dzień Otwarty w Browarze Białystok.

- Każda kobieta, która decyduje się zasilić nasze szeregi, jest dla nas bardzo ważna. Nie tylko ze względu na swoje kompetencje – jesteśmy bowiem przekonani, że panie doskonale radzą sobie na stanowiskach technicznych. Poprzez potencjał, jaki tkwi w różnorodności, mogą wzbogacić naszą firmę na wiele sposobów – mówi Małgorzata Gudalewska, kierownik ds. personalnych w Kompanii Piwowarskiej. – Cieszymy się, że takich kobiet jest coraz więcej, że nie boją się walczyć ze stereotypami i chętnie przełamują schematy.

Wydarzenie organizowane jest w Lech Browary Wielkopolski, Tyskich Browarach Książęcych i Browarze Dojlidy – czyli tam, gdzie Kompania Piwowarska jest najmocniej obecna – i kierowane głównie do studentek kierunków technicznych lokalnych uczelni. W programie przewidziano: prezentację samej firmy, oferty praktyk i staży oraz wybranych ścieżek kariery w KP, wystąpienia trenerów, którzy opowiedzą o procesie warzenia piwa, wycieczkę po browarze połączoną z panelem sensorycznym oraz grę szkoleniową.


Biznes

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!