15 sierpnia, na jeziorze Wigry, przystań jachtowa PTTK w Starym Folwarku, Dyrektor Wigierskiego Parku Narodowego i Klub Wodny PTTK Suwałki, organizują XVII Regaty o Puchar Dyrektora Wigierskiego Parku Narodowego ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


15 sierpnia, na jeziorze Wigry, przystań jachtowa PTTK w Starym Folwarku, Dyrektor Wigierskiego Parku Narodowego i Klub Wodny PTTK Suwałki, organizują XVII Regaty o Puchar Dyrektora Wigierskiego Parku Narodowego

Zgłoszenia do udziału w regatach: 15 sierpnia br. w godz. 9.00 – 10.00 na drukach organizatora.
Instrukcja żeglugi i opis trasy będą omówione ze sternikami przed startem o godz. 10.30 na przystani Klubu.
Wpisowe wynosi: 30 zł od załogi.

Klasa: OMEGA standard i sport, jachty kabinowe, MICRO

Program:
10.00 Otwarcie regat: przystań jachtowa PTTK w Starym Folwarku
11.00 Rozpoczęcie regat

Biuro i port regat: przystań jachtowa Klubu Wodnego PTTK w Starym Folwarku. Regaty mają charakter turystyczny i zostaną rozegrane w klasie Omega standard i sport, jachty kabinowe oraz MICRO. Limit jachtów w klasie koniecznych do rozegrania regat: 4.


Regaty zostaną rozegrane na akwenie jeziora Wigry zgodnie z Przepisami Regatowymi Żeglarstwa 2009-2012, zawiadomieniem o regatach oraz instrukcją żeglugi. W wynikach ostatecznych nie będą klasyfikowani zawodnicy, którzy nie pokonali trasy regat. Osoba zgłoszona jako sternik jest zobowiązana do osobistego prowadzenia jachtu (obsługiwania urządzenia sterowego) będącego w wyścigu.


Wszyscy uczestnicy biorą udział w regatach na własną odpowiedzialność. Żadna z czynności wykonana lub niewykonana przez organizatorów nie zwalnia uczestników regat od ponoszenia odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę spowodowaną przez zawodnika lub jego jacht wynikający z udziału w regatach.

Nagrody: załogi sklasyfikowane na miejscach I–III otrzymają puchary i nagrody; pozostałe załogi – dyplomy za udział w regatach.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!