Marika Adrianna Kwiatkowska wyjechała z rodziną na Islandię dziesięć lat temu. Dziewczyna z Poznania ma teraz szansę zostać Miss Islandii 2017. Jednak potrzebuje pomocy.

Marika Adrianna Kwiatkowska ma 22 lata i mieszka w Keflavik, który leży 30 km od stolicy Islandii - Rejkiaviku. Na co dzień pracuje jako sprzedawczyni w strefie bezcłowej na lotnisku Keflavik Airport, uwielbia podróże i wkrótce zaczyna studia - filologię języków obcych na Uniwersytecie Islandzkim, Háskóli Íslands.

Kandydatka na Miss Islandii 2017 mieszkała w Luboniu i Swarzędzu. Na Islandię wyemigrowała razem z mamą i młodszą siostrą w grudniu 2007 roku. Tata był już na miejscu. Od ponad roku miał tam pracę. Od roku Maria Adrianna Kwiatkowska jest obywatelką Islandii.

Dziewczyna z Poznania znalazła się w gronie 24 dziewczyn, które ubiegają się o tytuł Miss Islandii 2017. Marika Adrianna Kwiatkowska koronę Miss Islandii może w tym roku otrzymać od swojej poprzedniczki - również Polki. Anna Lara Orłowska została uznana najpiękniejsza Islandką w 2016 roku.

Głosujemy na Naszą Miss Islandii!


W ramach wyborów najpiękniejszej Islandki, odbywa się także głosowanie na Miss Internautów 2017. Głosować można na facebookowym profilu Miss World Iceland. Tytuł otrzyma ta dziewczyna, która otrzyma najwięcej polubień pod jej zdjęciem.

Jeśli chcesz zagłosować na Marikę Adriannę Kwiatkowską i pomóc jej w zdobyciu tytułu Miss Islandii Internautów [bKLIKNIJ TUTAJ[/b] i daj "Lubię to!" pod zdjęciem Mariki Adrianny Kwiatkowskiej.- Możecie mi pomóc własnie przez dawanie kciuków pod moim zdjęciem i udostępnianiem go, aby więcej osób mogło kliknąć "Lubię to!" - tłumaczy Miss.

Głosowanie internetowe kończy się w dzień koronacji, czyli 26 sierpnia. Klikać "Lubię to!" można do godziny 22 czasu polskiego, gdyż o tej godzinie rozpoczynają się Wybory Miss Islandii 2017 na żywo.

Czy jury wybierze Marikę Adriannę Kwiatkowską na Miss Islandii 2017? Przekonamy się już 26 sierpnia, ale już teraz mocno trzymamy kciuki!OBEJRZYJ TAKŻE:

Miss Nature Intercontinental - Ekologiczny konkurs piękności


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jaro (gość)

Dziewczyna ma obywatelstwo islandzkie.Jej uroda jest absolutnie naturalna.Mozemy pomoc glosujac:) to nic wielkiego i trudnego...a jednak bardzo przyjemnie wspierac ,,swojego,, na tak odleglym ladzie.Pozdrawiam

anja (gość)

aa czy ma obywatelstwo Islandzkie ze chce na miss Islandii? mi sie nnie podoba jaks sztuczna jest malo ciekawa